На Щедріна зіткнулось дві іномарки. Один із водіїв був п'яним

На Щедріна зіткнулось дві іномарки. Один із водіїв був п'яним
  • ДТП сталась близько 13.00.
  • У водія "Volkswagen Golf" було відсутнє посвідчення особи та документи на авто.
  • На порушника склали протокол за трьома статтями кодексу про адмінправопорушення. 

Вчора, 4 лютого, близько першої години дня по вулиці Шедріна водій автомобіля "Volkswagen Golf" виїхав на зустрічну смугу руху та врізався в "Volkswagen Touareg". На місце ДТП викликали копів, повідомляє речник патрульної поліції Роман Мартинюк.

У водія, котрий скоїв ДТП, помітили ознаки алкогольного сп'яніння. До того ж він не мав при собі жодних документів. Посвідчення водія та реєстраційні документи на автомобіль також були відсутні. Тож горе-водія забрали для огляду в хмельницький обласний наркологічний диспансер. Медики виявили, що той справді керував у стані сп'яніння — 0,7 проміле.

Патрульні з'ясували, що номерні знаки кузова автомобіля, яким скоєно наїзд, не зареєстровані в базах даних, а по даному факту раніше вже було відкрито кримінальне провадження. Тоді водію заборонили їздити цим автомобілем. Однак, саме авто залишили на зберігання власнику, хоч і без права експлуатації. Зараз автомобіль забрали на штрафмайданчик. А на водія склали адмінпротокол на частинами статті 130, статті 124 та винесли постанову за частиною 1 статті 126 КУпАП. Він відповідатиме за керування авто в стані сп'яніння, без документів та за скоєння ДТП. 

Водій "Volkswagen Touareg" не постраждав. Авто має механічні пошкодження. 

Загалом, минулої доби хмельницькі патрульні затримали 7 водіїв з ознаками алкогольного сп'яніння. Ще 11 хмельничан, будучи нетверезими, порушували громадський спокій. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Потепління і грози: погода 5 червня на Хмельниччині 20:22 Планові відключення світла у Хмельницькому 5 червня: адреси 19:41 У нацпарку на Хмельниччині зафіксували цвітіння рідкісних орхідей 19:11 На Хмельниччині попрощались із 7 воїнами, які були зниклими безвісти Від читача 11:31 Цифровий слід у мережі: чому важливо берегти персональні дані 18:46 На Хмельниччині мобілізували священника УПЦ 18:18 На Хмельниччині попрощались з воїном, який загинув від удару по потягу 17:41 Військовий з Хмельниччини передавав рф дані про ЗСУ та палив авто: як його покарали 17:06 Новачок розкритикував комунальників: які проблеми озвучив заступник Симчишина? 16:36 Втратив свідомість під час затримання та втік зі «швидкої»: подробиці інциденту у Хмельницькому (ВІДЕО) 16:01 17 жителів Хмельниччини отримали гранти для бізнесу на 6,3 млн грн 15:21 Двоє травмованих: у Хмельницькому районі сталась ДТП за участі 82-річного водія 14:37 Ґвалтували власних доньок та нападали з ножем: історії сексуальних злочинів на Хмельниччині 14:13 На Хмельниччині викрили підпільні казино — прокуратура 13:41 На Кам’янецькій перекриють смугу через ремонт: як зміниться рух транспорту 13:08 На Зарічанській викрали елітний мотоцикл: затримали підозрюваного 12:30 Конфлікт між патрульними та чоловіком у Хмельницькому: що відомо 12:04 На Хмельниччині оштрафували водія, який збив собаку та поїхав геть 11:22 Начальник Хмельницького райуправління поліції Василь Птащук йде на пенсію 10:47 Після СЗЧ без суду: у ДБР Хмельницького розповіли про новий механізм
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up