На «Темпі» невідомі в капюшонах не давали людям їхати автостопом

 • Семеро чоловіків з бородами чергують на зупинці виїзду із Хмельницького.
 • Вони забороняють водіям підбирати попутчиків і дозволяють сідати лише в рейсові автобуси.
 • Чоловіки відштовхують пасажирів, поводяться агресивно і не представляються. 
 • В поліції і Укртрансбезпеці про такі рейди нічого не знають.
На «Темпі» невідомі в капюшонах не давали людям їхати автостопом

На зупинці біля «Темпу» завжди стоїть багато людей, які їдуть із Хмельницького в сторону Красилова чи Старокостянтинова. Вони очікують на рейсові автобуси або ловлять попутки.

Сісти в останні сьогодні, 7 грудня, нікому не дозволяє група із семи чоловіків. Група людей в спортивному одязі підходять до кожного водія, який зупинився, і кажуть тому їхати далі. Людям вони не представляються. Пасажирів від вікна автомобілів відштовхують руками.  

- Сьогодні їхав до Красилова по справах. Поспішав і хотів добратися попуткою. Ці хлопці не дали сісти нікуди. Довелося їхати рейсовим і запізнився через це. Водій автобуса казав, що зранку ці чоловіки комусь навіть колесо пробили, - розповів vsim.ua хмельничанин Павло Михайленко.

Журналіст vsim.ua поцікавився в одного із чоловіків, кого вони представляють і яка мета їхніх дій. Він представився Ярославом. Сказав, що вони представляють "громадську організацію "Сила правди" і борються проти нелегальних перевізників". Повідомив також, що свій рейд вони погодили із Укратрансбезпекою і поліцією. Показати посвідчення члена організації відмовилися. 

В Укртрансбезпеці vsim.ua повідомили, що вперше чують про даний рейд і ніякого відношення до нього не мають. Також нічого не чули про це і в патрульній поліції Хмельницького.

Пасажири розповіли, що до них навіть простягують руки. 

- Не можу виїхати в Красилів з Хмельницького вже годину. Чоловіки підпігають до мене і відштовхують від автомобілів, Нічого не пояснюють. Вони стоять, як боги над людьми, - каже Іван.

- Це незаконно. Людям, яким потрібно їхати додому, немає ніякої можливості, - каже хмельничанка Анастасія. - Я стояла, проводжала друга у Полонне. Побачила, що чоловіки не дають сідати в легкові машини. Я почала знімати відео.  Вони почали нападати на мене і мало не побили мене, двоє хапали за куртку.  

Під час запису коментарів пасажирів один із чоловіків намагався вибити з рук журналіста телефон, на який здійснювався запис. В адресу журналіста звучали погрози та нецензурна лексика. В цей час під під'їхав автомобіль патрульних і чоловіки заспокоїлись. 

Поліція приїхала близько 16:15. Правоохоронці збирають пояснення. Чоловіки не надавали документи і не представлялися. Поводилися досить агресивно. Станом на 16:40, патрульні продовжують відбирати пояснення. Шестеро чоловіків, які представниками організації "Сила правди", окружили двох поліцейських і телефонують комусь, щоб "розібралися в ситуації".

Пасажири припускають, що ці чоловіки - перевізники, які запустили свої автобуси. Думають, що це просто "конфлікт бізнесу". Поки поліція на місці, люди сідають в попутки і їдуть.

 

Коментарі (67)
 • Діана Граділь

  І яке мають право ці "капюшончики" погрожувати хмельничанам і журналістам?!?! Чому у своєму місті ми повинні боятись найманих "тітушок"? Це не Схід!!! Правоохоронні органи, прийміть міри, оправдайте свої зарплати і довіру хмельничан!!!
 • Діана Граділь

  Взагалі, що це робиться?! Якщо поліція нічого не може вдіяти, то куда дивиться прокуратура? А СБУ? Цих "парубків" в капюшонах хтось кришує!? Але зараз не 90ті  роки! На кожну "кришу" знайдеться такий саркофаг, що мало не буде!!!
 • Діма Діма

  Ці одноклєточні дограються шо попадуть на якогось чувака серйозного який маякне кому нада і приїде бус з пацанами і так їх відхуярять шо будуть срати і сцяти в судочок,якби то була дійсно якась громадська організація то вони б поводили себе культурніше і показали б документи які підтверджують шо вони дійсно така то організація,а так себе поводять тільки бидло і те шо вони не показують ніяких документів шо вони є такою організацією значить в них немає їх,це просто проплочені шмари яким заплатили шоб вони там стояли і не давали попуткам підбирати людей,а про організацію це вони так пиздять шоб ТІПА прикритись.
 • Катя Попик

  В Польші наприклад проїзд коштує по місту -4 злотих, тобто 28 грн, а в нас автостопом за 5 грн можна добратися.Щоб взути машину в шиповані шини, одне колесо коштує -6 тис грн, но кетвйчьке гавно, шо за 2 дня робиться лисе,а бензин який дорогий, щоб проїхатися з міста до села в одну сторону тре 100 грн потратити, бо жпростой в пробках, обігрів, на світлофорах теж враховується.А з такими лежачими поліцейськами-ямами, через кожних 2 метра, кожних два місяці, ходову тре переберати, амортизати, підшипніки, втулки, а це 3тис доларів.Чого проїзд такий дешевий, всього 5 грн автостопом в ту сторону?

  Vitaliy reply Катя Попик

  а чого автобус такий "вбитий", чому не комфортабельний як в Європі, чому влітку немає кондиціонера, а в зимку обігріву? чому тобі над головою висять ще 10 стоячих і т.д. і т.п. Чому ви взагалі полізли в отой бізнес перевезень, якщо він такий поганий і не прибутковий?

  Анонім reply Катя Попик

  Я щось не можу собі уявити, щоб у Польщі зранку до вечора 7 чоловік погрожували водіям і людям, які їдуть автостопом, і їм за це нічого не було б. І навіть поліція їм би не перешкоджала. Там сервіси типу бла-бла-кар працюють, і просто можна сісти в попутну машину.

  Проня Кисілюк reply Анонім

  Ну да, в Полші  немає щоб з області 4,5 міліона добиралося до міста, де проживає 245 тис людей, автостопами.Бо по селах і областях їхні люди працюють, хто пече хліб, хто виготовляє ковбаси, хто пакети, хто працює на плантаціях збирає ягоди.І там люди не розділені на зелених і чорних, де зеленим крім основних, пораздавали паї з рекреаційних фондів по 6-12 шт на одні руки,дають дозволи на безкоштовне транспортне забезпечення, (всього за дві коп кожного дня),безкоштовного навчання у вищих ,(по ціл.направленні з обл.ради) суму субсидій в 6 раз більше,особливо зимою, (6 тис грн на тверде опалення)дотацій і матеріальної підтримки у 2 рази більше.(1000 грн, а не 500 грн як з міського бюдж), 2,500 грн по безробіттю з штампом від сіл.голови, що непрацює, в чорних-дуля.Звичайно, в Польші такого там немає.....

  Анонім reply Проня Кисілюк

  Ага, ось, ось коріння всіх бід! А казали, Путін і рукаМоскви. Треба завтра нікому з чорних не працювати, вийти й усіх зелених погамселити. І машини побити. Бач, живуть собі як пани, як той Ляшко зі своїми лотереями.

  Анонім reply Анонім

  І всюди, і в Польщі також, люди шукають, як знизити свої витрати. Автостоп є всюди, як би ви не плакали. І тільки в Україні, мабуть, людям у голову приходить боротися з конкурентами не в правовому полі, а отак, тітушками-"активістами". У 90-ті воно вже було, і жодної Європи з цього не вийшло, не треба тут про Польщу розповідати.

  Проня Кисілюк reply Анонім

  Тому що в Польші люди всі рівні, чорні люди, які проживають у містах не газять вольготне життя зелених

  Анонім reply Проня Кисілюк

  Так, у них комунізм давно. Тож радіймо, що в нас нарешті з'явилися активісти, які всіх сільських панів скинуть і не дадуть їм їздити автостопом.

  Проня Кисілюк reply Проня Кисілюк

  Чого 245 тис чорних людей з міст повинні оплочувати вольготне життя 4,5 міліонів зелених людей з області? Вони що, якісь особливі? Чорна людина трате -8 грн на проїзд по місту в день, а зелена за 2 косаря в електричці з далекого Мухосранска.Чорна людина за 1 день в потягу до моря заплотить-1200 грн на сімю, а зелена кожного дня за 2 косаря МІСЯЦЬ їздить нахаляву. Може чорні люди, теж повині мати  право на життя?

  Анонім reply Проня Кисілюк

  Мабуть, тому, що 90 % ваших "чорних" - то бувші "зелені", які "понаїхали" максимум покоління тому. Їх вирізняють характерні особливості лексики й фразеології, а також нестерпне бажання в усіх своїх бідах звинуватити "зелених", від яких вони родом, Путіна, партію, уряд. Справді, легше ж комусь автівку побити й на відсутність субсидій поскаржитися, аніж подумати, як заробити.

  Проня Кисілюк reply Анонім

  Причому тут Путін?

  Анонім reply Проня Кисілюк

  У кого Путін, у кого "зелені", блакитні чи в окулярах. Головне знайти собі ворога, щоб звинуватити в усіх бідах.

  Проня Кисілюк reply Анонім

  Ну що поробиш, кумунізм закінчився і кожен буде рахувати свою копійку і захищати свої інтереси., який ти мені ворог.... несміши

  Проня Кисілюк reply Проня Кисілюк

  Мова йде про те, що до нас приїзжає суспільство, яке важає, що воно хитріше за всіх
13:58 10 тисяч гривень заплатить мешканець Білогірщини сусідці за те, що вдарив її палицею 13:30 Хмельницькі десантники стрибали з парашутом в тил противника 13:17 На Панаса Мирного роблять транспортну кишеню за 500 тисяч гривень photo_camera 12:48 Скільки вихідних отримають хмельничани на Трійцю 12:01 Перевіряємо хмельницькі їдальні: яке меню у студентів ХНУ photo_camera 11:47 Замість табелів першокласники отримуватимуть свідоцтво досягнень - Міносвіти 11:20 Через урочисту ходу у центрі Хмельницького частково обмежать рух 10:52 Хмельничан запрошують на марафон з йоги 10:19 Перший енергоблок Хмельницької атомної запустили після ремонту 09:40 22 травня - День "літнього" Миколи: що потрібно сьогодні зробити, щоб біда оминала 09:18 Долар та євро дешевшають - курс НБУ на 22 травня 08:38 Хмельницькі школярі сьогодні, 22 травня, здаватимуть ЗНО з математики 07:39 Смачний сніданок: готуємо піцу-омлет

Цьогоріч Трійцю українці святкуватимуть 27 травня. В Україні буде 3 державних вихідних на честь свята.

У Міносвіти вирішили скасувати табелі для першокласників та запровадити свідоцтво досягнень учнів. У свідоцтві вчителі...

На початку червня у Хмельницькому пройде марафон з йоги "Avatar Yoga Festival". Усіх охочих запрошують приєднатися та...

play_circle_filled

Перед Великоднем на майданчику біля кінотеатру Шевченка встановили святкові писанки. Вночі з 13 на 14 квітня невідомі...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up