На українському кордоні затримали порушників з Хмельницької області

На українському кордоні затримали порушників з Хмельницької області
Тут і далі фото Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
  • Всього за тиждень лише на кордоні у Чернівецькій області затримали 38 порушників з 8 областей. 

  • Декотрі з них мали повістки до ТЦК. 

Минулого тижня охоронці кордону Чернівецького загону та правоохоронці Буковини спіймали 38 чоловік, які намагались незаконно перетнути межі України. Серед них були і жителі Хмельниччини. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон. 

Всього прикордонники зафіксували 27 випадків незаконного порушення кордону. Переважна більшість порушень була у Дністровському та Вижницькому районах Чернівецької області на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби «Кельменці», «Порубне», «Фальків» та «Селятин».

Порушниками виявились мешканці Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської, Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей. Усі віком від 20 до 55 років.

Відео дня

Також у контрольованих прикордонних районах правоохоронці виявили чотирьох громадян, які не прибули за викликами до територіальних центрів комплектування.

Усіх правопорушників доставили до прикордонних підрозділів. Їх мають притягнути до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Геннадій Федчук

    А скільки депутатів??????

keyboard_arrow_up