На Володимирській ремонтують колишній корпус ХУУПу. Туди перенесуть Департамент соцзахисту

На Володимирській ремонтують колишній корпус ХУУПу. Туди перенесуть Департамент соцзахисту

У будинок, в якому раніше знаходився корпус заочного факультету університету управління та права, переселиться Департамент соцзахисту. Будівельники вже розпочали ремонтні роботи. Капремонт, на який витратять 3,5 мільйони гривень, планують закінчити до кінця року. 

Підрозділи обласного соцзахисту розкидані по всьому місту. Частково Департамент знаходиться на майдані Незалежності. Також соцзахист займає приміщення обласної податкової, що на Героїв Майдану, Держказначейства на Свободи та міського центру зайнятості на Пилипчука. Для того, аби об’єднати всі підрозділи у одній будівлі, Департамент взяв в оренду приміщення п’ятиповерхівки, що на Володимирській, 109. Раніше тут знаходився корпус заочного факультету ХУУПу, проте вже більше року будівля пустувала.

- Ця п’ятиповерхова будівля належить Мінсоцполітики та знаходиться на балансі обласного центру зайнятості. Нам її дали в оренду на 25 років. В 2014 році ми виграли грант Європейського Союзу на створення у місті Управління регіональним розвитком ринку праці, у якому будуть проводитись різні навчання, тренінги. У цю будівлю вирішили перенести і всі підрозділи Департаменту, - розповідає «ВСІМ» директор Департаменту соцзахисту населення Хмельницької ОДА Світлана Лукомська.

На п'ятому поверсі будівлі вже повибивали вікна та обкладають приміщення цеглоюРемонтувати та облаштовувати будівлю будуть як за кошти ЄС, так і за гроші, які виділив обласний бюджет. Загалом на капремонт піде 3,5 мільйони гривень: 2 мільйони з коштів гранту та 1,5 з бюджету області.

Відео дня

- Проект у нас має визначений термін реалізації – з вересня по грудень цього року. Протягом декількох тижнів ми займалися виготовленням проектно-кошторисної документації, а нещодавно будівельники вже приступили до роботи. До кінця року проект має бути зданий. Департамент перенести у нові приміщення маємо до лютого, саме тоді і відзвітуємо Європейському Союзу, - каже Світлана Лукомська.

На першому поверсі соцзахист вже планує відкрити приймальню, до якої за різними питаннями зможуть звертатись хмельничани. 

Раніше у будівлі навчались заочники ХУУПуСоцзахист заселиться у нові приміщення вже за 3 місяціВікна повибивали, а гору скла зилишили біля будинку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • PAL
    Правильное решение.
    .полінка reply PAL
    на всі 100. ще треба всі управління міської ради переселити в одне приміщення. десь на виїзд з міста, а то тратять гроші на бензин в службових авто, щоб з відділа в відділ поїхати
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:04 Вакансії для швачок у Хмельницькому: що пропонують і яку обіцяють зарплату 18:28 Синоптики попереджають про негоду — гроза та град накриють Хмельниччину 17:44 Троє військових повертаються «на щиті» на Хмельниччину. Хто вони photo_camera 17:28 На Хмельниччині втопився підліток Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 16:57 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) 16:28 Завтра — Трійця: чому прикрашаємо будинки зеленню, та інші традиції у цей день 15:46 ДТП у Хмельницькому: 62-річна жінка потрапила до лікарні 15:06 Пережив теракт в Оленівці. З полону на Хмельниччину повернувся Павло Крачан (ФОТО) 14:13 Вийшла з дому і не повернулася: на Хмельниччині розшукують літню жінку 13:18 Хмельниччина — серед лідерів по народжуваності двійнят у 2025 році 12:28 У громадах Хмельниччини попрощались із п'ятьма воїнами. Імена photo_camera 11:37 У Хмельницькому збили пенсіонера, який переходив дорогу поза «зеброю» 11:01 Нічна атака 7 червня. Скільки шахедів збили на Хмельниччині? 10:05 Рейтинг навчальних закладів Хмельницького за відзнаками випускників (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up