На Закарпатті врятували 18-річного туриста з Хмельницького
- Хлопець травмував ногу в горах.
- Рятівники надали першу медичну допомогу.
Вранці 10 серпня до служби порятунку повідомили, що в горах впав і отримав травми 18-річний хлопець. З'ясувалося, що турист - житель Хмельницького. Хлопець травмував ногу. Постраждалий знаходився в районі гори Петрос Рахівського району.

Після отриманої травми він не міг самостійно йти. Через дві години рятівники добралися до нього. Першу медичну допомогу туристу надали на місці. Після хлопця доправили до лікарні. Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Закарпатській області.
- Читайте також: Як у Хмельницькому святкуватимуть День Незалежності
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.