Найдені «Ревізором» прострочені продукти у хмельницькому «Вопаку» не стали приводом для закриття

Найдені «Ревізором» прострочені продукти у хмельницькому «Вопаку» не стали приводом для закриття
Перевірку супермаркету здійснила не лише команда телепередачі, а й обласне управління захисту прав споживачів. Вони лише підтвердили ряд порушень в роботі і знайшли чимало прострочених товарів. Епідеміологам провести інспекцію не дозволило столичне керівництво.

«Ревізор» під час візиту у Хмельницький перевіряв не лише ресторани та готелі, як це було й раніше. За новими умовами програми інспектують і супермаркети. Прискіпливий Вадим Абрамов разом із командою виявив чимало «їстівного» продовольства у супермаркеті на Гречанах.

Супермаркет, який, як з’ясували журналісти «ВСІМ», знаходиться за адресою Курчатова, 1в, поплатився за те, що на вітринах були знайдені прострочені плавлені сирки, виноград, баклажани, риба та інше. Усі ці продукти вони змушені були утилізувати. Та лише цим «Вопак» не відбувся і був покараний штрафом.

Факт порушень підтвердили і в Головному управлінні Держсанепідслужби в Хмельницькій області.

- Після візиту «Ревізора» до супермаркету ми звернулися до головного управління Держсанепідслужби України. Та на основі поданих нами документів вони вирішили, що додаткова перевірка не потрібна. Ми ж цього самі зробити не можемо, оскільки це суперечить закону, - розповів «ВСІМ» керівник обласного управління Держсанепідслужби  Ігор Баланюк.

Незважаючи на це все, «Вопак» на Курчатова й досі працює. В супермаркеті журналіста «ВСІМ» запевнили, що після перевірок вони стали більш ретельно перевіряти усі товари і простроченої риби чи несвіжого сиру у них уже не віднайти.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Анонім
    https://petition.president.gov.ua/petition/13755
  • Анонім
    Стоїть на базарі, продає гнилі джинси по космічним цінам. Все нормально так і треба.

    Ввечері купив прострочку в магазині- прос**вся. ГАНЬБА! Як так можна?! Совісті зовсім немає! Закрити клятий магазин!



    І так в будьякі галузі, і де завгодно.
  • Анонім
    Купувати треба дуже уважно, А курку гриль взагалі краще не брати. Тому що беруть такі тушки що вже довго лежать!!!  Купіть на базарі курку - там хоть привозять кожен день нове. А в супермаркетах лежить по багато днів або й місяців, дивлячись що.

    І взагалі виробникам наплювати що вони продають, бо 1 наші "голови" прийняли закон що взагальному - вдміняє будь-яку відповідальність за якість та склад товарів. 2-головне щод виробництво було як найдешевше для виробника. А за життя споживачів вони менш всього переживають. Ось такі наші реалії!!!
  • Анонім
    У Вопаку давно не свіжі продукти продають. Моя знайома ще 3 роки назад купувала в магазині Вопак у Гречанах курку-гриль, в якій виявилися хробаки....
    Анонім reply Анонім
    Навіть в хлібі вони є, що тут такого?
    Анонім reply Анонім
    Якщо Вам взагалі що їсти, то купуйте і далі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:01 У ДТП на Кам’янецькій травмувалася 14-річна дівчина, яка керувала самокатом 10:32 У Кам’янці судили чоловіка, який викрав гроші з чужої картки 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Вночі 2 червня на Хмельниччині збивали російські дрони: деталі Від читача 16:57 Незаконне розповсюдження зброї через Інтернет: загрози та відповідальність. 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 2 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Дощитиме: погода на Хмельниччині 2 червня 20:31 Планові відключення світла в Хмельницькому 2 червня: графік 20:02 Церковний календар на червень-2026: коли буде Петра-Павла та Івана 19:39 Ремонт доріг на Хмельниччині: де тривають роботи 19:09 На щиті повертаються семеро військових з Хмельниччини: хто вони 18:49 У хмельницькій ДЮСШ №1 буде новий директор 18:22 На Південному Бузі оштрафували чоловіків на гідроциклах (ВІДЕО) 17:44 У Хмельницькому попрощались з батьком трьох дітей та захисником неба Ігорем Гуменним 17:11 Нові правила бронювання, реформа армії та Нацкешбек: новації червня 16:44 На Хмельниччині жінка викрала квіти з могили Героя України Олексія Меся 16:18 ДТП із чотирма постраждалими на Хмельниччині: водій постане перед судом 15:45 У Хмельницькому попрощалися з 50-річним захисником Олегом Юзькевичем 15:04 У Хмельницькому через аварію відключили воду на 15 вулицях 14:43 Ветеран Другої світової війни з Хмельниччини відзначив 99-річчя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up