Найсильніші рятувальники Хмельниччини. Хто здобув звання цього року (ФОТО, ВІДЕО)

Найсильніші рятувальники Хмельниччини. Хто здобув звання цього року (ФОТО, ВІДЕО)
Тут і далі фото ГУ ДСНС у Хмельницькій області
  • В обласному центрі провели щорічний турнір в пам’ять про загиблого надзвичайника Петра Сибігу. 

  • На ньому визначили найсильніших рятувальника та рятувальницю. 

У сталевих м’язах тече гаряча кров, кажуть рятувальники Хмельниччини. У переддень Дня рятівника, в обласному центрі пройшли традиційні змагання вогнеборців. Вже другий рік, як турнір присвячують пам’яті загиблого полковника служби цивільного захисту Петра Сибіги. Про це інформують в управлінні з надзвичайних ситуацій. 

Нагадаємо, надзвичайник Петро Сибіга загинув п'ять років тому під час виконання службових обов’язків. Він особисто очолив гасіння масштабної пожежі на складі деревини в Дунаївцях. Ту пожежу ліквідували. Але здоров’я Петра Петровича похитнулося і він потрапив до лікарні, далі до реанімації. Його серце зупинилося. Це стало великою та непоправною втратою для вогнеборців області та його сім’ї. Відтоді рятувальники проводять змагання в пам’ять про колегу та висадили Алею дерев на честь загиблого вогнеборця. 

Змагання проводять за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge». У турнірі взяли участь рятувальники та рятувальниці, які продемонстрували спритність, швидкість, сталеву витримку та силу характеру.

Відео дня

Вже другий рік поспіль титул «Найсильніший пожежний-рятувальник» здобув Артур Шеремета з 1-го Державного пожежно-рятувального загону. А найсильнішою серед жінок вдруге стала чарівна Леся Пасєка з 4-го Державного пожежно-рятувального загону.

Як проходили змагання дивіться на відео від ДСНС:

Кращими серед кращих пожежних команд, відповідно до зайнятих місць у рейтингу, стали вогнеборці: 

Аби переглянути всі фото — гортайте вбік:

Серед рятувальників побутує вислів: «У здоровому тілі — здоровий дух». Тож надзвичайники підкріплюють його щоденними тренуваннями та особистими досягненнями, які позитивно впливають на виконання професійних обов’язків.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up