- vsim.ua
- access_time
З 1 квітня стартує операція «Нерест 2016». Ловити рибу в у період до 9 червня потрібно буде за правилами. Та й пересуватися по воді буде дозволено лише суднах охорони водних біоресурсів. Якщо ж ви все таки вирішили зловити рибу в невстановленому місці, то будьте готові викласти із свого гаманця чималу суму. Згідно Кодексу України про адміністративні порушення громадяни, які порушили правила вилову риби змушені будуть заплатити штраф від 34 до 170 гривень, посадові особи – від 170 до 510 гривень. За риболовлю з допомогою заборонених знарядь (сіткою, павуком, острогою, павуком, переметом чи електроловом) або ж за вилов великої кількості риби доведеться заплатити ще більше. Для громадян траф від 340 до 680 гивень, а для посадовців – від 510 до 850 гривень.
Заборонено рибалити:
- з 1 квітня по 10 червня - річка Дністер з усіма притоками, усі водосховища
- з 1 квітня по 20 травня - усі річки та її кореневі водойми
- з 1 квітня по 29 червня - Дністровське водосховище
- з 01 квітня по 09 червня - у водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС
- з 01 квітня по 30 червня - придаткові системі водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені.
В Державній екологічні інспекції в Хмельницькій області попереджають, що вилов недозволеної риби тягне за собою теж немаленький штраф:
- Щука - 340 гривень
- Сазана – 306 гривень
- Лящ – 170 гривень,
- Білий амур, білизна, товстолоб, рибець звичайний – 255 гривень
- Сом - 510 гривень
-
Судак - 425 гривень
Всього на Хмельниччині виділили 18 місць для риболовлі в період нересту. Найбільше їх знаходиться в межах Дністровського водосховища. Більш детально дивіться на КАРТІ. Додамо, що дозволено займатися риболовлею з однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.
Сергій Скоб'як
Yuri Monochkov
Roman Voitiuk
Олег Лубко