Нові поштові марки «Українська Мрія» вже є на Хмельниччині (ФОТО)

Нові поштові марки «Українська Мрія» вже є на Хмельниччині (ФОТО)
Тут і далі - фото з сайту Хмельницької ОВА

Очільники області, міста та “Укрпошти” взяли участь в спецпогашенні марки “Українська Мрія”.

Сьогодні біля будівлі центрального офісу “Укрпошти” у Хмельницькому погасили марку з зображенням найбільшого у світі літака Ан-225 “Мрія”. Ми вже повідомляли про те, що марку під назвою “Українська Мрія” планували випустити 28 червня.

У спецпогашенні та введенні в обіг цієї поштової марки взяли участь начальник ОВА Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк, керівник Хмельницької дирекції “Укрпошти” Микола Громов та заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

Відео дня

“Символічно, що процедура спецпогашення відбувається саме у День Конституції України. Це демонструє незламність українського духу. Адже жодні перепони не завадять нашому народові стверджувати, що наша держава сильна, незалежна та правова, – підкреслив начальник ОВА Сергій Гамалій. – Потвори з росії можуть знищити нашу гордість – літак Ан-225 “Мрія”, однак їм ніколи не вдасться знищити українську мрію – ту, яка живе в кожному з нас”.

Як повідомив керівник Хмельницької дирекції “Укрпошти” Микола Громов, тираж марки становить 3 мільйони примірників. Один клієнт може отримати за одне замовлення 2 маркові аркуші, 5 конвертів, 5 листівок

 “Усі охочі отримати нову марку, зможуть придбати її як у відділеннях “Укрпошти”, так і на онлайн-майданчиках,” – запевнив Микола Громов.

Нагадаємо, основою ескізів поштової марки “Українська Мрія”, конвертів, карток і штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області. На ньому прикрашена рожевими квітами “Мрія” летить до зірок. 

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up