Оркестр поліції Хмельниччини презентував відео на пісню “Герої не вмирають!”

Оркестр поліції Хмельниччини презентував відео на пісню “Герої не вмирають!”
Скрін з відео
  • Відео присвячене всім захисникам, які загинули за Україну.
  • У зйомках взяли участь хмельницькі поліцейські.

Оркестр ГУНП в Хмельницькій області презентував відео на пісню “Герої не вмирають!” Його показали сьогодні, 1 жовтня, до Дня захисників та захисниць України. Відео присвячене загиблому військовому Андрію Слобченку та всім, хто віддав життя за країну. 

У зйомках відео взяли участь бійці спецпідрозділів ГУНП в Хмельницькій області. А також артисти та музиканти оркестру. Солістом та художнім керівником є керівник оркестру поліції Хмельниччини - Віктор Шайда. Відео можна переглянути далі. 

Додатково: 

Відео дня

Молодший сержант Андрій Слобченко, позивний Троль, загинув 9 серпня 2022 року у бою з окупантами в районі села Клинове Донецької області. Захиснику назавжди 33. Він був родом з Дніпропетровської області.

Також нагадаємо: На Хмельниччині склали присягу майбутні працівники поліції - 284 курсанти-першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ. 

Серед 284-х здобувачів освіти – випускники ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою, медалісти шкіл, призери олімпіад, переможці різноманітних спортивних змагань, кандидати у майстри спорту з боксу, кульової стрільби, кікбоксингу, козацького двобою з усіх куточків України.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up