Парковки на привокзальній площі у Хмельницькому скоро не стане

Парковки на привокзальній площі  у Хмельницькому скоро не стане
Огорожу платної стоянки демонтували. Орендар програв суд і звільняє площу. У міських комунальників на неї свої плани.

Судова тяганина за участю Хмельницької міськради та підприємця Олександра Бабія завершилася не на корить останнього. Саме тому орендар змушений звільнити привокзальну площу. Стартував цей процес сьогодні.

 - Демонтаж огорожі здійснюється силами міських комунальників. Коли все буде завершено, підприємцю буде виставлено рахунок за виконані роботи, який він повинен буде сплатити, - повідомив «ВСІМ» виконуючий обов'язки начальника управління транспорту та зв'язку Хмельницької міськради Сергій Шепурєв.

Управлінець також зазначив, що ФОП Олександр Бабій досі не погасив боргу. Він має сплатити до бюджету 58 тисяч гривень. В міськраді кажуть, що зробити він це має протягом декількох днів.

Відео дня

Тимчасово парковка біля залізничного вокзалу працюватиме безкоштовно. Та це буде тимчасовим явищем. В планах комунальників взагалі прибрати місце для стоянки на площі.

 - Привокзальна площа – обличчя міста. Тому ніякої парковки там не буде. Плануємо все таки завершити благоустрій цієї території. Має все бути досить гарно. Роботи маємо завершити до кінця поточного року, - прокоментував «ВСІМ» начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради Віктор Чапайда.

Якою ж все таки буде привокзальна площа у Хмельницькому? Слідкуйте за за оновленнями на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • PAL
    Убрав шаромыг - таксистов, которые сутками занимают большую половину парковки, убрать нелегалов перевозчиков, то на всех, кто приехал встретить - проводить, купить билет ( 10 - 30 мин) места хватит.
  • Анонім
    Ура!
  • Анонім
    Нарешті забрали ці страшні голубі фішки. Але питання де все таки буде парковка? Мабуть парковка має бути.Це ж вокзал і люди з важкими валізами переважно. Не пхати ж їх за 1 км до вокзалу.
  • Анонім
    давно пора. а то блін приїздиш і на таксистів нахабних відразу дивишся. має бути файно. Аби не відмили гроші скотиняки
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up