Півторарічна Богданка не може самостійно дихати. Дівчинка потребує допомоги

Півторарічна Богданка не може самостійно дихати. Дівчинка потребує допомоги
  • Богданці Кивлюк - лише 1,5 роки. Вона не здатна самостійно дихати і їсти. 
  • Дівчинка підключена до апарату штучної вентиляції легень, але останнім часом він почав погано працювати. 
  • Для купівлі нового обладнання у сім'ї Кивлюків не вистачає коштів. 
  • Батьки просять допомоги у хмельничан. 

Галина і Василь Кивлюки довгий час мріяли про дитину. Лише у травні 2016 у них народилася дівчинка. Її назвали Богданкою. Після народження дитина певний час була у реанімації і відділенні для недоношених дітей. Після шести місяців у Богданки почалася задишка. В обласній дитячій лікарні у неї діагностували спінальну м’язову атрофію. Дівчинка не може самостійно дихати. Богданку підключили до апарату штучної вентиляції легень. Дитина змушена харчується через зонд, а також не може тримати голову і рухати ніжками.

У липні волонтери влаштували біля кінотеатру Шевченка змагання з кросфіту. Там збирали кошти на лікування Богданки. Тоді завдяки хмельничанам вдалось зібрати 21 тисячу гривень. З того часу хмельничани на лікування дитини скинули ще 9 тисяч гривень. 

Зараз у сім'ї Кивлюків знову проблеми. Апарат штучної вентиляції легень почав "барахлити". Нове обладнання коштує 60 тисяч гривень. Таких коштів у батьків Богданки нема. Допомогти просять небайдужих хмельничан. 

Реквізити для допомоги:

  • Картка ПриватБанку - 5168 7427 0340 2556 - Василь Кивлюк (тато)
  • Телефон: 067 -122-64-53  - Галина Кивлюк (мама)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:25 Відключення світла у Хмельницькому 23 червня: у списку 155 вулиць (АДРЕСИ) 19:46 Майже у 16 разів вище норми: на Хмельниччині спіймали нетверезого водія 19:09 На Шепетівщині набирають поліцейських для роботи у школах 18:41 На Хмельниччині через спеку запровадили обмеження для вантажівок Від читача 10:27 Хмельницька митниця інформує 18:07 У Хмельницькому 25-річна жінка випала з четвертого поверху: що відомо 17:39 «На щиті» — четверо воїнів з Хмельниччини: Олександр Гоменюк, Олександр Ковальчук, Олег Мельничук та Сергій Рижов 17:01 Вирвав з рук хмельничанки телефон та побив її: поліцейські затримали чоловіка 16:17 Із 23 червня у Хмельницькому ремонтуватимуть Західно-Окружну: що потрібно знати водіям 15:41 Гроза з градом насувається на Хмельниччину: оголошено штормове попередження 15:02 37-річний чоловік помер від укусу комахи на Хмельниччині 14:24 Поліція Хмельницького шукає працівників: перелік вакансій 13:41 Зчитали сигналізацію та обікрали авто: у Хмельницькому судитимуть двох чоловіків 13:03 Виграв у смерті залізні ноги: як морпіх із Хмельниччини вчиться жити після важкого поранення 12:38 Хмельничан попередили про затримки тролейбусів через зрізання дерев 12:01 У Хмельницькому на добу відключать воду: перелік мікрорайонів 11:21 Біля магазину на Панаса Мирного сталася бійка: важко побили чоловіка 10:46 Небо під контролем: реальна роль БПЛА у бою (соціальна реклама) 10:32 Зіткнення мотоцикла і Renault: постраждав 73-річний водій 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up