Поліцейський пес з Нетішина здобув всеукраїнську нагороду «За врятоване життя» (ФОТО)

Поліцейський пес з Нетішина здобув всеукраїнську нагороду «За врятоване життя» (ФОТО)
Тут і далі фото ГУ НП у Хмельницькій області та Кінологічної спілки України
  • 23 службові собаки із 10 органів сектору безпеки та оборони були представлені до високих нагород. 

  • Із ними були їхні кінологи. 

  • Вівчарка Рей перемогла у номінації «За врятоване життя».

В Україні вже вдруге відбулось нагородження чотирилапих героїв від Кінологічної спілки. Церемонія «Чотирилапі захисники» пройшла 20 жовтня. Серед нагороджених був службовий собака із Хмельницької області. Про це повідомляють у поліції. 

До нагородження були запрошені службові собаки зі своїми кінологами із 10 органів державної влади сектору безпеки та оборони України. Вони беруть активну участь у порятунку людей та захисті країни, включаючи службу у районах бойових дій. 

Відео дня

Всього 23 службові собаки отримали почесні нагороди у чотирьох номінаціях:

Серед них — поліцейська вівчарка Рей з Нетішина. Вона перемогла у номінації «За врятоване життя». Нагороду чотирилапий отримав спільно зі своїм наставником інспектором-кінологом Володимиром Козицьким. 

Рей — розшуковий собака. Разом із кінологом вони несуть службу у філії кінологічного центру Нацполіції у місті Нетішин. З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну кінологічній парі вдалося відшукати та врятувати дев’ять осіб, зниклих безвісти на території Хмельницької області. Саме через це вони й стали переможцями в номінації «За врятоване життя».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up