Реконструкція і капремонт: у Хмельницькому готуються до нового опалювального сезону

Реконструкція і капремонт: у Хмельницькому готуються до нового опалювального сезону
Фото з сайту ХМР
  • Працівники «Хмельницьктеплокомуненерго» готуються до нового опалювального сезону.
  • Дізнавайтеся, що вже зробили.

У Хмельницькій міській раді розповіли про підготовку до нового опалювального сезону. За минулий тиждень працівники «Хмельницьктеплокомуненерго» виконували поточні та планові роботи. Зокрема – реконструкцію та модернізацію обладнання трьох котелень підприємства. 

Також виконали капітальний ремонт трьох котлоагрегатів із заміною їх внутрішніх трубопроводів. Та роботи з планового технічного обслуговування та ремонту обладнання 12 теплових пунктів. Після цього запустили в роботу 16 теплопунктів. 

У міській раді додають, що працівники «Хмельницьктеплокомуненерго» оновили обладнання чотирьох котелень: фільтрів хімводоочищення, запірної арматури, боровів, котлів тощо. Крім того, виконали поточний ремонт двох когенераційних установок і мереж опалення на п’ятьох ділянках по вулиці Водопровідній та Бандери. 

Відео дня

Повідомляють, що прийняли в експлуатацію п’ять нових лічильників гарячої води та замінили 61 лічильник гарячої води, в яких закінчився термін чергової повірки.

Також виконували капітальний ремонт теплових мереж із заміною труб на попередньо ізольовані. Роботи тривають на восьми ділянках міста – на проспекті Миру, вулиці Трудовій, Кам’янецькій, Шухевича, на Львівському шосе та Сковороди.

Читайте також: Графік відключення світла 12-13 червня на Хмельниччині

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • GingerbreadBan

    Соборна 26. У дворі розкопали труби опалення і кинули. Котлован вже більше місяця. Привезли цеглу і пісок, а роботяги хз де шаряться.

    До зими встигнете???

keyboard_arrow_up