Репортаж з Проскурівської, де запрацював різдвяний ярмарок (ВІДЕО)

Репортаж з Проскурівської, де запрацював різдвяний ярмарок (ВІДЕО)
  • Черги до фотозон, за глінтвейном і шашликом.
  • Танці хмельничан на сцені та натовпи біля ялинки.
  • Дивіться та читайте репортаж з Проскурівської, де запрацював різдвяний ярмарок.

Ще вчора, 3 грудня, пройти до кінотеатру Шевченка можна було без проблем. Сьогодні ж ситуація інша. Ще від початку “стометрівки” стає зрозуміло - все найцікавіше там, далі. А саме - на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Саме звідти в бік Дитячого світу рухалося чимало людей. Всі вони поверталися з ярмарку. Деякі з них щось уважно роздивлялися у своїх телефонах. Ймовірно, фото, які зробили під час вечірньої прогулянки. Адже на Проскурівській чи не кожен зі смартфоном у руках. Одні знімають відео, інші роблять численні фото. На тлі вогників, ялинки, напису “Різдвяний ярмарок” чи новорічних інсталяцій - обирають фотолокацію на будь-який смак. До речі, святкові фігури, які сяють у вечірній час, деякі хмельничани вже встигли пошкодити. Про це стало відомо сьогодні вранці, 4 грудня.

Ввечері всі інсталяції були на своїх місцях і проводжали містян до головної ялинки. Щоправда, дорогою люди зупинялися ще в кількох точках: біля “зоряного неба” та величезних сяючих цифр “2022”. Там не обходилося без фото. І не з одного ракурсу. Адже зловити момент, коли ніхто з перехожих не псує кадр - важко. 

Нет описания.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up