Розстріл євромайданівців під хмельницьким СБУ: генпрокуратура підозрює "альфівця"

Розстріл євромайданівців під хмельницьким СБУ: генпрокуратура підозрює "альфівця"
Фото з архіву редакції vsim.ua
  • Чотири року тому під час сутичок біля хмельницького СБУ загинуло двоє людей, ще декілька були травмовані. 
  • Досудове слідство тягнулося аж до червня 2018 року. 
  • Зараз генпрокуратура вже оголосила про підозру одного з співробітників спецпідрозділу СБУ "Альфа". 

19.02.2014 - дата, коли мирна акція протесту у Хмельницькому перетворилася на трагедію, яка забрала життя двох людей. Чотири роки тому під стінами управління СБУ кидали “коктейлі Молотова”, зривали бруківку, стріляли у мирних людей. Цей день запам’ятався як штурм СБУ. Тоді від куль загинули студент Дмитро Пагор та пенсіонерка Людмила Шеремет. Досудове розслідування тривало більше чотирьох років. 

Лише декілька днів тому Генеральна прокуратура повідомила про підозру співробітнику підрозділу Служби безпеки України "Альфа" в Хмельницькій області. Йому інкримінують перевищенні влади, яке супроводжувалося насильством і застосуванням зброї під час Євромайдану. Про це інформує прес-служба ГПУ.

Підозру оголосили за фактом застосування вогнепальної зброї біля входу в будівлю управління СБУ в Хмельницькій області під час мирної акції протесту 19 лютого 2014 року. До того ж кажуть про те, що тоді загинуло двоє людей, а ще декілька отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. "Альфівцю" також інкримінують заподіяння тяжких тілесних ушкоджень з метою залякування та вбивство з необережності. Йому збираються обирати запобіжний захід. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Міша Заклецький
    Що означає вбивство з необережності? Коли стріляєш в групу людей - це зумисне вбивство . По необережності можна яйце з руки випустити  готуючи яєчню , а не у голову двом людям вистрілити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:05 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:28 «На щиті» повертаються троє захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 19:41 Зниклі діти на Хмельниччині: кого вдалося знайти, а кого шукають досі 18:53 В лісосмузі у Нетішині виявили тіло військового Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 18:18 Симчишин підписав чотири кадрові розпорядження (ІМЕНА) 17:29 7 серпня у Хмельницькому попрощаються з двома захисниками 16:50 23 серпня у Хмельницькому відбудеться благодійний забіг у вишиванках 16:11 Через самовільне втручання в мережі без газу залишилися 70 квартир у Хмельницькому 15:32 Спеку змінять грози: на Хмельниччині оголосили штормове попередження 14:59 Зґвалтував погрожуючи ножем: на Шепетівщині судитимуть 34-річного чоловіка 14:25 6 років за ґратами проведе водій за смертельну ДТП біля Голоскова 13:37 На річці Вовк у Летичеві зафіксовано масовий мор риби: деталі 12:54 На Кам’янеччині жінка обікрала рідну бабусю, яка отримала виплати за загиблого сина 12:20 На Панаса Мирного зупинили п’яного водія без прав 11:45 Під час пожежі в Антонінах постраждала людина 11:02 Яблучний Спас: історія, традиції, прикмети 10:33 Нові температурні рекорди зафіксували на Хмельниччині 5 серпня 10:01 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 Вчителі з Хмельниччини увійшли в список 50 найкращих
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up