Рятувальники попереджають хмельничан про небезпеку

Рятувальники попереджають хмельничан про небезпеку

Стовпчик термометра ледь опустився нижче нуля. На водоймах дуже тонка крига. Рятувальники закликають бути обережними і нагадують, як потрібно поводитись.

Товщина льодового покриву на водоймає сягає в середньому 5 сантиметрів. Проте люди все одно виходять на кригу. На Буг з самого ранку виходять рибалки. 

Надзвичайники попереджають про небезпеку і нагадують правила перебування на кризі:

  • перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі, виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; для влаштування ковзанки – не менше 10-12 см; масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 см; масове катання – 25 см;
  • виходити на лід і йти по ньому безпечніше там, де вже пройшли люди (по їх слідах чи стежках);
  • робити лунки для риболовлі варто на безпечній відстані одне від одного;
  • обов’язково майте при собі міцну мотузку завдовжки 15-20 метрів з петлею на одному кінці 
  • не виходьте на лід поодинці і у нічний час;
  • вирушаючи рибалити, попереджайте рідних куди йдете;
  • слід остерігатись місць, де лід покритий снігом;
  • забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці;
  • категорично забороняється вживати до та під час відпочинку на льоду алкогольні напої.

Читайте також: На Хмельниччині втопився рибалка

У Хмельницькому 56-річний чоловік провалився під лід

 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 Чи повернеться спека? Прогноз погоди для Хмельницького на 27-31 липня 17:07 Планові відключення світла в Хмельницькому 27 - 31 липня (ГРАФІК) 16:03 Кемпінг на Бакоті: де зупинитись і скільки це коштує 15:32 У Кам’янці-Подільському пройшов автомобільний ретрофестиваль photo_camera Від читача 14:41 Протидія порушенням митних правил: результати роботи Хмельницької митниці за перше півріччя 2026 року 14:18 Знайшли 20 кілограмів срібла: на кордоні зупинили автобус «Мілан-Хмельницький» photo_camera 13:26 20 хмельницьких медиків отримають премії від міськради (ІМЕНА) 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:06 Горів магазин і квартири: на Хмельниччині сталося 8 пожеж 10:05 Купуючи путівку до Іспанії, хмельничанка натрапила на шахраїв 09:04 «Транспортний колапс»: хмельничанка просить зупинити облаштування зупинки біля «Либідь Плази»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up