Що думають хмельничани про можливе перейменування парку Чекмана (ОПИТУВАННЯ)

Що думають хмельничани про можливе перейменування парку Чекмана (ОПИТУВАННЯ)
  • У Хмельницькому заговорили про перейменування найбільшого міського парку. 
  • «Батьківський сад», «Етно-парк» чи «Олімпійський» - хмельничани подали кілька сотень різних пропозицій з назвами.
  • Що думають мешканці про перейменування, журналісти vsim.ua вирішили запитати у відвідувачів парку. 

 

В місті заговорили про перейменування парку імені Чекмана. Таку пропозицію висловила депутат від “Свободи” Тетяна Калюжна. До обговорення запросили хмельничан. За його результатами, 40% містян не хочуть перейменування. Мешканці взялись вносити свої пропозиції, яких назбиралось більше 400. Серед ідей звучали такі: "Парк Проскурівський”, “Парк Плоскирівський”, “Парк Лесі Українки”, “Центральний парк”, “Олімпійський” та навіть “Подільська врода” або  “Батьківський сад”.
Ми вирушили в парк, аби запитати, що чули про його перейменування ті, хто там відпочиває. Опитали більше десяти людей. Більшість проти зміни назви. Зізнались, що попри все, досі називають парк «Комсомольським». Всі як один зійшлись на думці, що перейменування - не нагальна проблема і від цього нічого не зміниться. 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (20)
  • Lubomyr
    А як на мене, то хай міняють. Раз вже взялись за вулиці, провулки, пам*ятники- то хай йдуть до кінця. Подивимось як там далі буде
  • Яна Мірошниченко
    дослухайтесь до людей....краще б взялись за благоустрій, лавочки зробили, прибрали, туалети б нарешті зробили...годину хочдеш по парку, ні покажчиків ніяких - НІЧОГО.  Один був біля атракціонів, і то на замку
  • Яна Мірошниченко
    мені по барабану як буде називатись парк. Але час міняється, мер сьогодні один, завтра другий..може було б доречно щось вічне придумати, без привязки до імен і людей???
  • Pavel Kondrashov
    Понимаю.Легче переименовать, чем развивать. Ведь ни один ещё мер не был удостоен такой чести, как пан Чекман. Думаю , что симчишин этого не дождётся. Так что переименование ни чего не изменит. А память она всегда остаётся. Как было и как есть.
    Яна Мірошниченко reply Pavel Kondrashov
    до чого тут Симчишин????7
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:28 Обіцяв зняти з розшуку в ТЦК за 3500 доларів: деталі вироку хмельничанина 19:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:40 На Хмельниччині попрощаються з 4 захисниками Від читача 15:55 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:51 Засудили жительку Хмельницького району за роботу на росіян: деталі справи 17:13 Помер хмельницький історик та краєзнавець Петро Слободянюк 16:31 У Хмельницькому 14 людей захворіли на сальмонельоз після святкувань у ресторані 15:41 У Нетішині судитимуть матір, донька якої потрапила в реанімацію із сепсисом 15:08 Відбулася міжрегіональна суспільно-наукова платформа «Хрещення. Становлення. Перемога» 15:01 Юні спортсмени з Хмельниччини представлять регіон на всеукраїнському фестивалі “Активна країна з Кернел” у Києві (новини компаній) 14:32 КТ і МРТ за гроші держави: скільки зробили у Хмельницькому та де 12:33 В ДТП у Старокостянтинові травмувався мотоцикліст 12:02 Це не останні кадрові призначення в освіті, — департамент 11:29 У мікрорайоні Ракове велосипедист збив 65-річну жінку 10:53 Симчишин призначив 19 директорів закладів освіти: імена 10:41 Житель Шепетівки передав росіянам відомості про військові об’єкти: деталі 09:38 Через Шепетівку курсуватимуть ще 5 потягів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up