Що пишуть хмельничани про блокування «Вконтакті»: огляд соцмереж

Що пишуть хмельничани про блокування «Вконтакті»: огляд соцмереж
  • Петро Порошенко підписав указ про введення обмежувальних санкцій.
  • Будуть заблоковані "Вконтакте", "Одноклассники", "Яндекс" та "Mail.ru".
  • Хмельничани в соцмережах досить жартівливо реагують на указ президента.

В Україні заблокують популярні соцмережі «Вконтакте» і «Одноклассники». Також санкції розповсюджуються на російські пошукові системи, поштовики, телеканали й інше. Найбільше в хмельничан викликав інтерес до блокування «Вконтакті». Що вони пишуть ризик втратити доступ до соцмережі й указ взагалі, читайте в нашому огляді.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (25)
  • Volodimir Senyuk
    Хай заводи закриє в росії
  • Віталій
    Да  ну насиділись ВКонтакті
    Правдолюб reply Віталій
    Особливо Наседкін))))))
  • Леонид Наседкин
    А почему Правдолюб не показывает свою рожу?Наверное боится получить пи.....дюлей.
    Правдолюб reply Леонид Наседкин
    А почему? Бо мені по качану))))
    Правдолюб reply Леонид Наседкин
    у тебе прізвище, яке повністю характеризує твій спосіб і принципи життя. Сидиш і яйця висиджуєш, і скиглиш, що держава і ще хтось винен, тільки не ти, ледачий бовдур
  • Правдолюб
    Хочу звернути увагу, що у коментарях жіноча стать найбільше незадоволена тим, що соцмережі заблокують. І даю 99%, що це мами, які сидять з дітьми у декреті  та скиглять, що їм держава мало грошей платить на дітей. Любителі "свободи слова" на лавках і в соцмережах)))))) І ще потім будуть на ЖЕКи у суд будуть подавати, бо бач не дивились за їхніми дітьми поки вони сиділи у соцмережах і діти покалічились.
    Саніцький Дмитро reply Правдолюб
    Дуже цікаво. Я не жіноча половина і тим більше не мама. В соцмережі сиджу дуже мало, але я проти таких обмежень. Чому якийсь хряк має вирішувати за мене на якому сайті мені сидіти, яку пошту використовувати і т.д. ?

    Який з цього сенс? хтось зіштовхнувся з вас з пропагандою в ВК?
    Правдолюб reply Саніцький Дмитро
    Стосовно тривалості сидіння у соцмережах. То я якраз мав на увазі, що жінки і сидять там найбільше і довше.
    Правдолюб reply Саніцький Дмитро
    Ну значить ти тато, який любить пити пиво за дитячі гроші і сидіти в соцмережах. І для того існують державні органи, щоб регулювати правила існуванняу суспільстві, зокрема у межах певної держави. Добре. що ти права знаєш, особливо, що ніхто тебе не повинен змусити робити те чого ти не хочеш. А як стосовно знання своїх обовязків? Податки сплачуєш у повному обсязі і чи взагалі сплачуєш, дитину ростиш, сподіваючись на свої сили чи перекладаєш цей обовзок на інших і т.д. по обовязкам? Вот якщо всі обовязки виконуш перед державою, то тоді можеш і за права у держави спитати
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:55 Дощ і сильний вітер: погода на Хмельниччині 25 квітня 19:08 Лєра Мандзюк 28 квітня у Хмельницькому з незабутнім стендап-концертом: «Приходьте! Вам полюбится!» (новини компаній) 18:42 Із російського полону повернули 6 жителів Хмельниччини 18:11 Стрілянина у дворі багатоповерхівки у Хмельницькому: що відомо про інцидент Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 17:52 У Хмельницькому 25 квітня попрощаються з двома військовими 17:12 На Хмельниччині під час комендантської зупинили п’яного водія: понад 1,6 проміле 16:24 У Хмельницькому попрощалися з майором поліції Олегом Скибіцьким, який віддав службі 25 років 15:43 У Хмельницькому п’яна водійка влаштувала скандал із поліцією та намагалася втекти (ВІДЕО) 15:08 На Хмельниччині чоловік загинув під час копання колодязя: деталі від поліції 14:29 Ґвалтував малолітню падчерку: у Хмельницькому районі затримали чоловіка 13:44 Смертельна ДТП у Хмельницькому районі: у поліції прокоментували трагедію 13:01 У Хмельницькому зафіксували 381 порушення паркування за 5 днів 12:21 У Хмельницькому перекриють рух через забіг: транспорт курсуватиме інакше 11:39 У Львові хмельничанин збив 16-річного мотоцикліста: підліток у лікарні 11:02 Водій Skoda загинув в ДТП у Хмельницькому районі: тіло деблокували рятувальники 10:18 На Хмельниччині загинув 27-річний чоловік під час копання криниці 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:55 Майже 29,3 мільйона в одні руки: хто робитиме хмельницькі дороги
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up