Скільки жінок та чоловіків мешкає на Хмельниччині

Скільки жінок та чоловіків мешкає на Хмельниччині
  • Дані про населення області надало управління статистики.
  • Назвали не лише загальну кількість мешканців.

Населення Хмельниччини за підрахунками обласного управління статистики становить 1,26 мільйона людей. Щороку мешканців стає приблизно на 10 тисяч менше. Така невтішна тенденція спостерігається вже чотири роки.

Також навели дані про статевий розподіл населення. Так в області проживає більше жінок – 675 тисяч. Чоловіків – 586 тисяч. Різниця становить 89 тисяч. Раніше вона була більшою. До прикладу в 1995 році  - 124 тисячі. А в 2001, за даними Всеукраїнського перепису населення, вже 112 тисяч.

Також фахівці вирахували середню тривалість життя хмельничан. За останніми даними вона становить 72,28 років. Жінки в середньому живуть довше за чоловіків – 77,75 років проти 66,83 років.

Також додамо, що в області міського населення більше, ніж сільського – 722 тисячі проти 543 тисяч.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • валентина
    Вот шло они врут ???Местного городского населения 250 тыс людей, пенсионеров в области в 110 раз больше.  Дошло до того, что обласна рада разрешила пенсионеров сел получать пенсию в городе с городского пенсионного фонда , а как предпринимателям оплатить и тех и других? Вот потому и городских пенсионеров того того , сокращают, сменшивают, бо так выгодно областной раде . А денюжки в областном пенсионом фонде  сохраняются , сельские пенсионеры как-бы там и как-бы сдесь  числятся .  А численность умерших ? В селе в месяц одного хоронят , а в городе в разы больше !! И что чтоо такое, если их сельских пенсионеров в  110 раз больше, значит 250000*110=27500000 Вот сколько их проживает в области !!! Просто они не приписаны! А зачем их приписаны, если за каждого поштучно платить в месяц не нужно!!За газ по 65 в мес, за воду по 135 в мес , за мусор по 20 в мес , а потому хоч не хоч , родился в городе и приписывают и платить!! А в селе такого нет , родилось трое и ни одного не припосали .  В селе все в воздухтресте прописаны. Городским если не прописано, то на ребёнка не плотят, а в селе годами не прописано и плотят и на детей родовые, после родовые, декретные . Вот потому и управления статистики их и не видит. А оно областное, значит областной раде ето выгодно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:12 Півтора року без рішень: як конфлікт навколо ЦРЛ паралізував роботу Хмельницької райради 18:11 Не лише «справа Снігурова»: 5 історій про те, як на Хмельниччині карали за подібне 17:44 Чоловік обікрав лікарню на Хмельниччині Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 17:07 П'яна ДТП із перекиданням: водій Peugeot "надув" 2,68 проміле 16:49 Заступника голови ОВА викрили на мільйонних «відкатах» за ремонт доріг play_circle_filled photo_camera 16:04 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими 15:27 Чотирьох водіїв під наркотиками оформили хмельницькі патрульні 14:43 Місцями град: синоптики попередили про погіршення погоди 14:08 Агафія і Лео: як хмельничани називали дітей у липні 13:01 Не зовсім футбольний репортаж про історичний матч «Епіцентру» в Камʼянці play_circle_filled photo_camera 12:40 На Хмельниччині внаслідок ДТП загинув чоловік, його дружина – у лікарні 11:59 Врятували від падіння в прірву: на Бакоті під ногами письменниці обвалилася стежка 10:50 Родинам полеглих захисників з Хмельниччини вручили державні нагороди 10:03 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:15 Лікарка судилась з «Новою поштою» через втрачене обладнання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up