Смерть двох дітей у Хмельницькому: газовики заперечили свою причетність до трагедії

Смерть двох дітей у Хмельницькому: газовики заперечили свою причетність до трагедії
  • Жахлива трагедія сталася в сім’ї Коваль.
  • За кілька днів вони втратили двох синів.
  • Батьки вважають одними з винуватців смерті дітей працівників газової служби.
  • “Хмельницькгаз” свою причетність до події заперечує.

Трагічні події розгорнулися в багатоповерхівці на Кам’янецькій, 67, що неподалік філармонії. В одній з квартир у суботу, 24 жовтня, стався витік газу. Вже наступного ранку в іншій квартирі помер 4-річний хлопчик. А за кілька днів не стало і його 9-річного брата. Батьки звинувачують у всьому газову службу й медиків. Кажуть, перші не усунули проблему. А лікарі відмовили в госпіталізації. Детальніше про цю трагедію ми розповідали вам раніше. Подробиці журналісту vsim.ua повідомила близька подруга сім’ї Олена. Нагадаємо, один із хлопчиків, а саме 4-річний Даня помер вдома. Інший, 9-річний Максим - у реанімації. 

Новина про смерть двох дітей сколихнула багатьох. У тому числі й “Хмельницькгаз”. На думку представників компанії, їх просто облили брудом. Отож, аби спростувати чутки газовики зібрали брифінг для журналістів. Там заперечили свою причетність до смерті дітей і висунули свою версію трагедії. 

“Ми відповідальності не несемо”

Розставити всі “крапки над і” зібралися технічний директор компанії Дмитро Дідич, головний інженер Олександр Лоб і прессекретар Леся Андрейко. Працівники “Хмельницькгазу” розповіли, що вже понад рік не займаються технічним обслуговуванням громадян. Згідно із законодавством, вони мають здійснювати виїзди лише на аварійні виклики за номером “104”. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up