Спроби обстрілу Старокостянтинова і спокійна ніч, - головне із брифінгу Гамалія

Спроби обстрілу Старокостянтинова і спокійна ніч, - головне із брифінгу Гамалія
  • Дізнавайтеся про головне із брифінгу керівника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія.

- Ніч пройшла спокійно. Окрім декількох тривог. Знову була спроба атакування наших земель (Старокостянтинова, - прим. авт.), - сказав на початку брифінгу Сергій Гамалій.

Спроба вчергове атакувати аеродром в Старокостянтинові була ввечері вчора, 7 березня. Ракети, завдяки нашим ЗСУ, не долетіли.

- Також ми тримаємо гуманітарний фронт. На сьогоднішній день понад 320 тонн гуманітарної допомоги ми зібрали і близько 200 тонн зібрали волонтери, - сказав Гамалій. - Хмельниччина за ці дні стала центром координування, центром гуманітарної допомоги, центром логістики. Ми розвозимо всюди гуманітарні вантажі.

Відео дня

На Хмельниччині, за словами Гамалія, мешкає 49 тисяч переселенців. 

Говорив керівник ОВА й про освітній процес. Каже, що це питання зараз вивчається і протягом найближчих днів він буде запущений. До нього можуть бути залучені переселенці, серед яких немало вчителів.

Наприкінці брифінгу Гамалій привітав жінок із святом. Й затролив ворога.

- Багато жінок допомагають боронити наш край. Їм велика подяка. Але мені здається, що їхнє свято більше 14 жовтня - День захисника та захисниць. А з 8 березням хочу привітати російські війська, які сьогодні бомбардують цивільне населення, стріляють в жінок, в дітей. Тому я думаю, що це більше свято для них. Нехай дарують один одному квіти. Білоруську армію вітати не буду. Думаю, в них є якесь своє свято, - сказав Гамалій.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Елена Гнап

    Ми сильні. Ми не переможні .
    Слава Украіні

keyboard_arrow_up