Старокостянтинів залило. Рятувальники борються з наслідками негоди
- Старокостянтинів добряче "вмило" сильною зливою.
- Люди викликали рятувальників, аби ті допомогли відкачувати воду від будинків і пробити водостік.
Ввечері вчора, 7 червня, на службу порятунку почали надходити повідомлення від місцевих жителів. На одній з вулиць через сильну зливу підтопило житловий будинок.На місці події працювали троє чоловік особового складу. Відкачували воду за допомогою мотопомпи. Про це повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Цього ж дня надійшло ще одне повідомлення. Через негоду затопило підвальне приміщення «Гімназії І-ІІІ ступенів ім. Героя України С.М. Рудяка». Проблему швидку усунули.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.