Стерилізатор для тварин переїде з Дубового

Стерилізатор для тварин переїде з Дубового
  • Обіцяний притулок для тварин досі не збудували. Визначились лише з місцем.
  • Новий центр для безпритульних чотирилапих мають збудувати на Заводській.

У Хмельницькому планують відкрити новий центр для поводження з безпритульними тваринами. Цю обіцянку не раз озвучував Олександр Симчишин. Довго не могли визначитись з місцем для забудови. Зараз у міській раді повідомили, що звести притулок планують на вулиці Заводській. Вже виділили землю під майбутній центр, куди переїде притулок із мікрорайону Дубове. 

Займатиметься безпритульними тваринами нещодавно створене комунальне підприємство «Надія». Поки тут не вистачає працівників. На роботу запрошують кінологів й інших людей, які бажають працювати з тваринами. Про це повідомляють в міській раді Хмельницького.

Читайте також: Хмельницький притулок «Добро» віддали комунальникам. Волонтери кажуть, що хворі собаки там не виживуть
 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:23 У Теофіполі зіткнулися автівки: госпіталізували водія 09:30 У Хмельницькому проведуть екскурсію в криївку — деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 листопада (ІНФОГРАФІКА) 22:00 Графік відключень світла на 11 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) Від читача 11:02 Хмельницька митниця інформує 21:01 Синоптики попереджають про погіршення погодних умов 11 листопада 20:02 Вбивство у Хмельницькому районі: обвинувачений стверджував у суді, що не винен 19:14 Шляховики Хмельниччини заявляють про забруднення трас агротехнікою: що пропонують натомість 18:41 Дружина хмельницького нардепа Ватраса і замовлення на 3,4 мільйона: розповідає деталі 18:13 Три по «130»: хто на Хмельниччині отримує 10 років без прав, але продовжує їздити п’яним 17:47 Хмельничанка Анастасія збирає донати помідорами: деталі photo_camera 17:07 На Хмельниччині у пожежі загинула 96-річна жінка 16:29 Загинуло четверо військових з Хмельниччини. Наймолодшому — 19 років photo_camera 15:46 У Кам’янці 13-річний хлопець викрав мотоцикл: завів його викруткою 15:20 Альпійські шале нового покоління: чому будинки з деревини стають символом сучасного життя за містом (Новини компаній) 15:06 На Хмельниччині рейсовий мікроавтобус врізався в дерево: серед постраждалих є діти 14:04 У Хмельницькому водій порушив ПДР, але його не штрафували через обставини (ВІДЕО) 12:14 Яка якість доріг Хмельниччини? Патрульні поділились результатами обстежень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up