Сторож отримав цеглиною по голові через зауваження до школярів

- Чоловік вижив.
-
Школяреві за вчинене дали два роки умовно.
На Шепетівщині 16-літній хлопець заледве не вбив цеглиною 62-річного місцевого жителя. Інцидент трапився 8 квітня в Полонному.
У закинутому приміщенні школи ввечері байдикувала компанія підлітків. На шум прийшов колишній сторож. Зробив хлопцям зауваження, попросив вийти. Ті відповіли йому образами й взялися знімати на відео.
Розсердившись, старенький ухопив зі землі палицю, щоб налякати хлопчурів. Ті – навтьоки. Та один врапт зупинився, взяв цеглину й жбурнув її в голову пенсіонерові.
Із відкритою черепно-мозковою травмою, переломами кісток черепа й гематомами літнього чоловіка доправили у реанімацію. Лікарям його вдалось врятувати. Витрати на лікування матір хулігана відшкодувала.
Правоохоронці школяра затримали за підозрою ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу (умисне тяжке тілесне ушкодження). Полонський районний суд засудив його до двох років умовно. При винесенні вироку врахував прохання старенького потерпілого не позбавляти дитину волі.
Окрім того, зазначають в обласній прокуратурі, матір підлітка має заплатити постраждалому 50 тисяч гривень моральної школи й 4 тисячі гривень витрат на правничу допомогу.
Читайте також:
- На Новоушиччині неповнолітній обікрав гімназію
- Зниклих підлітків з Хмельниччини знайшли на Київщині
- Побив до смерті дядька: у Хмельницькому районі затримали молодика
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.