Суд оштрафував чоловіка з Хмельниччини за торгівлю квітами на вулиці

Суд оштрафував чоловіка з Хмельниччини за торгівлю квітами на вулиці
Фото ілюстративне
  • Він торгував у невстановленому місці.

Ста­ро­кос­тянти­нівсь­кий район­ний су­д при­тяг­нув до ад­мі­ніс­тра­тив­ної від­по­ві­даль­нос­ті чо­ло­ві­ка за торгівлю квітами у невстановленому місці.

Згідно з матеріалами справи: 11 квітня 2024 ро­ку о 14 годині він продавав квіти. Займався торгівлею на вулиці Ми­ру в Ста­ро­кос­тянти­нові. Суд визнав таку діяльність — протиправною.

Чоловік на су­до­ве за­сі­дан­ня не прийшов, але суд все одно виз­на­в продавця винним у вчи­нен­ні ад­мі­ніс­тра­тив­но­го пра­во­по­ру­шен­ня за ч. 1 ст. 160 КУ­пАП.

Відео дня

Його оштрафували в роз­мі­рі п’яти не­опо­дат­ко­ву­ва­них мі­ні­му­мів до­хо­дів гро­ма­дян, тобто на 85 грн. Квіти не конфісковували. Крім того, винного зобов’язали сплатити на ко­ристь дер­жа­ви су­до­вий збір в розмірі 605 гривень 60 копійок.

Нагадаємо, стаття 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення забороняє торгувати в містах із рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач62

    Торгував у невстановленому місці? А у встановленому все позаймали перекупщики, спекулянти. І таким простим людям навіть не дають торгувати нормально. Вказують свої ціни. Бо їм не вигідно, якщо цей чоловік буде продавати квіти, чи петрушку, чи моркву дешевше, ніж вони торгаші. Поліція, суддя ісе прекрасно знають, але одним словом.... сволочі.
  • Читач49

    Даа на мільони державу обікрав корупціонер. Боже які дебіли.
  • Юрій Гудок

    Це піздєц!  Нелегально сігарети продаються на Проспекті біля Ріко "Табакерка". На дубово. На продуктовому базарі  точки..... Ніхто не помічає. Мусара .   А хто б мав помічати то підар....си отримали бронь. А бідолахи дохнуть....

keyboard_arrow_up