Центр психологічної підтримки «Разом з тобою» відкрили у Хмельницькому

- Центр – третій в Україні.
- Безкоштовну допомогу в ньому можуть отримати всі, хто постраждав від війни.
- Дізнавайтеся деталі.
Центр психологічної підтримки «Разом з тобою» почав діяти у Хмельницькому. Він – третій в Україні.
Хто організатор?
Організували центр благодійний фонд «Разом для України» та громадська організація «Захист — об’єднання волонтерів».
«Проєкт безпосередньо направлений на надання психологічної підтримки усім категоріям населення, які постраждали від російсько-української війни, - зазначає «АрміяInform» виконавча директорка ГО «Захист — об’єднання волонтерів», психолог Леся Стебло. - Ми створили команду з психологів, які працюватимуть на різних напрямках, що включають групові, індивідуальні консультації та виїзд мобільних груп».
Хто може отримати допомогу?
Безоплатну допомогу в центрі надаватимуть постраждалим від війни як дітям, так і дорослим:
- вимушеним переселенцям,
- родинам полонених і загиблих,
- рідним військовослужбовців та інші.
Психологи та соціальні працівники центру допоможуть усім, хто цього потребує, адаптуватись до нових умов життя та відновити психоемоційний стан.
«Я проводила групові зустрічі з родинами військовополонених, - зазначає «АрміяInform» виконавча директорка ГО «Захист — об’єднання волонтерів», психолог Леся Стебло. - Мені приємно, що після занять ти бачиш на обличчі людей усмішки, відчуття спокою, надії, віри в те, що все буде добре. Також важливо те, що люди, які опинились у схожих ситуаціях, знайомляться, спілкуються і підтримують одне одного. Є родини, рідні яких уже 10 місяців не мають контакту з близькими. Є ті, хто вже дочекався своїх рідних з полону і підтримує усіх, хто ще чекає. І саме проєкт «Разом з тобою» дає можливість людям отримати не тільки психологічну допомогу, а й відчуття того, що ти не сам».
Чому зараз важлива фахова психологічна допомога
На думку волонтерки, фахова психологічна підтримка зараз дуже цінна й потрібна багатьом людям.
«Сьогодні важливо працювати з нашим суспільством, з родинами військовослужбовців, готувати їх до того, що їхні рідні можуть повернутися з районів бойових дій іншими, - зазначає психологиня. - Війна вносить свої відтінки і не завжди члени сімей знають, як правильно спілкуватися з рідними, які повертаються з війни, з полону. Потрібно розуміти, що не завжди людина може повернутися в такому ж психоемоційному стані, в якому вона їхала на війну».
Триватиме проєкт рік. Основний принцип роботи команди психологів: «Не нашкодь, а допоможи!».
Куди звертатися?
Центр працює за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 43.
Записатись на прийом психолога у будь-якому центрі, а такі ж як у Хмельницькому діють у Львові та Івано-Франківську, або ж замовити консультацію онлайн можна за посиланням – https://docs.google.com/forms/ d/e/1FAIpQ…opyhTA/viewform
Читайте також:
- Безкоштовна гаряча лінія психологічної допомоги: як скористатися мешканцям Хмельниччини
- Сьомий в Україні: у Кам’янці діятиме Центр психосоціальної підтримки
- У Дунаївцях відкрили гуманітарно-соціальний центр для переселенців
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.