У Хмельницькій ОВА запрацювала Рада з питань ВПО

У Хмельницькій ОВА запрацювала Рада з питань ВПО
  • Відбулося перше засідання ради, під час якого обрали керівництво.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО) було створена у вересні цього року. Це консультативно-дорадчий орган при Хмельницькій обласній військовій адміністрації. 

Вже відбулися установчі збори. Участь у зборах взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, представники профільних підрозділів ОВА та ВПО, які проживають на Хмельниччині.

Відео дня

Від початку повномасштабного вторгнення наша область прийняла понад 500 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які в найважчі моменти змогли знайти у нас прихисток, з них, на сьогодні, 82 тисячі залишилися на постійне проживання. Обласна адміністрація постійно допомагає цим людям, як в базових потребах, бюрократичних питаннях чи у повсякденному житті. Тепер комунікація із ними буде ще ефективнішою, адже, створена при ОВА Рада з питань ВПО складається саме із переміщених осіб, які найкраще розуміють усі потреби цієї соціальної групи. Невдовзі такі ради будуть створені, зокрема і в районах та у кожній громаді області,” – зазначив Володимир Юр’єв.

В ході засідання учасники обрали секретаря, голову та заступника голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Хмельницькій ОВА, а також обговорили пріоритетні напрямки роботи з ВПО в області.

Читайте також: 

На Хмельниччині працюватимуть 323 “Пункти Незламності”. Як їх знайти?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів

    Агіт-бригада з підтерання дуп.

keyboard_arrow_up