На Хмельниччині працюватимуть 323 “Пункти Незламності”. Як їх знайти?

На Хмельниччині працюватимуть 323 “Пункти Незламності”. Як їх знайти?
  • Пункти почнуть працювати у жовтні.
  • Дізнавайтеся як і де можна знайти найближчий до вас пункт.

У Хмельницькій області відновлюють роботу “Пункти незламності”. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Сергій Тюрін. За його словами, вони почнуть працювати із жовтня.

“Пункти незламності функціонуватимуть згідно з графіком роботи тих установ і організацій, на базі яких вони створені, - повідомляє Сергій Тюрін 

У Хмельницькій області є 323 пункти. Знайти їх можна на карті. Проте на сайті вказано, що вона експлуатується в тестовому режимі. Там проводиться постійна робота над розміщенням об'єктів та актуалізацією інформації.

Відео дня

Також знайти найближчий до вас пункт можна за допомогою боту в Telegram або Viber. За допомогою декількох кліків у простому меню вам видасть список адрес з місцями, де ви можете зігрітися, підзарядити техніку чи, за потреби, працювати. 

Пункти незламності призупинили свою роботу згідно із розпорядженням комісії ТЕБ і НС у березні. Їх роботу вирішили відновити із наближенням опалювального сезону.

Читайте також: 

Чому у Хмельницькому періодично вимикають світло

Ми перевірили: що є в пункті незламності, який розгорнули в центрі Хмельницького

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Юрій Марцінкевич

    Та що нам! Побудували стільки бігових доріжок. Стадіонів. Музеїв. Міст будуємо в Гречанах. Знову продовжили будувати мільярдні дороги. Поклали кілометри бруківки. Відреставрували дитячий світ. Закупили на багато мільйонів барабанів піаніно та балалайок. Хіба нам страшні якісь лок дауни? Звичайно що ні

keyboard_arrow_up