У Хмельницькому даішники шукають на дорогах п’яних водіїв

У Хмельницькому даішники шукають на дорогах п’яних водіїв
У вихідні дні працівники управління ДАІ проводили профілактичні заходи для виявлення водіїв, які після вживання алкоголю сідають за кермо автомобіля.

Аби зрозуміти, що автівкою керувала нетвереза людина, інспектори ДАІ звертали  увагу на порушення ПДР: порушення швидкісного режиму, правил обгону, маневрування та проїзд на заборонений сигнал світлофора.

«Кожен повинен розуміти до чого призводить грубе порушення Правил дорожнього руху, особливо керування транспортним засобом "напідпитку”. Хотілось, би нагадати, що за керування транспортного засобу особами в стані сп’яніння законом передбачено вилучення посвідчення водія, а затримання транспортного засобу татягнне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 3400 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб», - йдеться у повідомленні прес-служби Державтоінспекції у Хмельницькій області.

В ДАІ наголошують, що учасникам дорожнього руху необхідно  бути вкрай обережними, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко темніє.   

Читайте також: Найстрашніші ДТП 2015 року на Хмельниччині - загинуло 56 людей

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анонім
    алкаш шукает алкаша ...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:41 Тюрін відсторонив заступника, спійманого на хабарі 19:40 У Хмельницькому підтвердили вирок мешканцю Тернопільщини за вбивство та зґвалтування 18:52 В двох ДТП на Хмельниччині травмувалися неповнолітні мотоциклісти Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 18:16 На Хмельниччині дозволили полювання на пернату дичину: наказ ОВА 17:37 Загинув під час першого бойового виходу: попрощалися з Василем Лазуткіним 16:54 Викрав авто, а потім двічі попався п'яним за кермом: засудили жителя Летичева 16:30 «Гармаш»: навіщо 1-й корпус «Азов» створив артилерійську бригаду (соціальна реклама) 16:20 Поміняв пензель на зброю: в Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Томчишиним 15:52 За заступника начальника ОВА Владислава Фалюша внесли заставу 15:30 Вступ 2026: рейтинг найпопулярніших вишів та коледжів Хмельниччини 14:48 Кубок області з футболу: результати жеребкування для 7 команд 14:17 4 серпня на Хмельниччині зафіксували температурні рекорди 13:46 Вакансії в патрульній поліції Хмельниччини: умови праці та зарплата 13:10 На Озерній тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 12:39 Хто відремонтує перехрестя біля філармонії за 3,5 млн і що саме там зроблять photo_camera 12:01 Затримали водія Audi, який спричинив ДТП з потерпілим біля Правдівки й втік 11:22 У громаді на Хмельниччині аудитори знайшли порушення на 1,6 мільйона гривень 10:41 В ДТП на Білогірщині травмувався 17-річний мотоцикліст
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up