У Хмельницькому можна купити зустріч із Симчишиним: на що підуть гроші

У Хмельницькому можна купити зустріч із Симчишиним: на що підуть гроші
 • Волонтери вирішили у незвичний спосіб зібрати гроші на дрони для ЗСУ.
 • Хмельничанам пропонують “лоти” - зустріч з відомими людьми. Як долучитись?

Зустріч з олімпійською чемпіонкою Іриною Мерлені, стендаперкою Настею Зухвалою чи відомою мовознавицею Іриною Фаріон. Хмельничанам пропонують купити “лоти” - каву з відомими та медійними особами. За виручені гроші волонтери планують допомогти ЗСУ, придбавши дрони. 

Розповідають, аукціон діє з 2020 року і має назву «Кава - шанс на життя». Раніше у такий спосіб студенти збирали гроші для діток, позбавлених батьківського піклування і тих, які хворіють на спінально-м’язову атрофію. Наразі проєкт ще триває і цього разу кошти підуть на дрони для військових.

На сторінці благодійного аукціону пропонують купити зустріч з відомими українськими блогерами, акторами, адвокатами, коміками та іншими медійними особами. Також хмельничани та й загалом всі українці мають можливість випити кави з мером Олександром Симчишиним.

До слова, у коментарях бажаючі роблять грошові ставки, починаючи від 250 гривень. Наступні учасники аукціону можуть підвищувати суму, тим самим перебиваючи попередню ставку. Той, хто запропонує найбільше - відправиться на зустріч. До речі, серед охочих зустрітись з мером фігурують такі суми як 5 000, 10 000, а то й 15 000 гривень. Координаторка додає, що проєкт наразі ще триває, тому переможної ставки по “лоту” поки немає. Так звані торги закривають 20 січня, після чого у переможців буде три дні на оплату. Згодом мають призначати дати зустрічей.

Більше інформації про механізм проекту можна переглянути на сайті за посиланням. Всі торги проходять на інстаграм сторінці організації.


Друзі, а ви б пішли на зустріч з мером? Які питання б задали і про що поспілкувались? Діліться у коментарях!

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (117)
 • Таня Мишак Віт

  Ну це капець..... Люди ви самі читаєте .....те що ви пишите !!!
 • Олег Гуменний

  Мудра задумка!
 • Владислав Майструк

  Для тих, хто в танку.

  Кошти з цього проєкту йдуть на ЗСУ.  Люди мають змогу придбати не ЛЮДИНУ,  а ЗУСТРІЧ з нею (онлайн/офлайн).

  Аніж писати усілякі дурниці, спробуйте організувати подібне!!!
 • Анастасія Олександрівна Соляр

  Дивуюсь даній публікації і професіоналізму «журналістів». Писати гучні заявки, коли не ознайомилися повністю з проєктом?) Зможете зібрати хоч половину суми, яка  дає дана ініціатива? І авжеж, буде не правильно не вказати, що даний проєкт розрахований не тільки на удиторію Хмельницької області. Дай сили студентам і фундаторам, ви робите надзвичайну справу! Слава Україні!

keyboard_arrow_up