У Хмельницькому нагороджували активну молодь: хто отримав премію від мера (СПИСОК)

У Хмельницькому нагороджували активну молодь: хто отримав премію від мера (СПИСОК)
Фото - Хмельницька міська рада
 • Премію міського голови отримали 12 молодих та активних хмельничан.

У Хмельницькому нагороджували активну молодь. Лауреатів премії міського голови відзначили «За вагомі досягнення молоді у розбудові Хмельницької міської територіальної громади в різних сферах суспільного життя» у 2021 році. Кожен з них отримав премію з бюджету – 5 тисяч гривень. Нагороджували стипендіатів до Дня молоді сьогодні, 12 серпня.

Як повідомили у пресслужбі міської ради, на зустріч з мером також запросили 17-річну хмельничанку Аніту Сагдієву. Нагадаємо, дівчина стала переможницею чемпіонату України з тенісу.

Хто отримав премію міського голови

Відео дня
 1. Анікін Володимир Андрійович , студент Хмельницького національного університету, член ради Хмельницького учнівського самоврядування «Нова генерація міста» - за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України.
 2. Бородій Оксана Романівна, студентка Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» - за популяризацію здорового способу життя та спортивної діяльності.
 3. Голюк Марія Русланівна, студентка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії - за культурно-мистецьку діяльність .
 4. Клопотовська Вікторія Володимирівна, студентка Хмельницької гуманітарно - педагогічної академії, учасниця Народного художнього колективу «Юний журналіст» – за культурно-мистецьку діяльність 
 5. Ковтун Олександр Сергійович, директор Хмельницького коледжу Університету «Україна», голова регіонального відділу Соціологічної асоціації України в місті Хмельницький, заступник голови правління Хмельницького обласного благодійного фонду «Паритет» - за наукові досягнення .
 6. Кіт Дмитро Степанович, студент Хмельницького національного університету, керівник секретаріату Громадської організації «Українська асоціація студентів», перший заступник голови Молодіжної ради Хмельницького – за внесок у розвиток молодіжного руху - активну роботу в напрямку реалізації молодіжної політики .
 7. Михальський Роман Сергійович, військовослужбовець Національної гвардії України - за популяризацію здорового способу життя та спортивної діяльності .
 8. Міщук Дмитро Русланович, студент Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби - за культурно-мистецьку діяльність .
 9. Мороз Ольга Богданівна, координаторка «Центру розвитку громадської активності» на Хмельниччині, членкиня Молодіжної ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації - за внесок у розвиток молодіжного руху - активну роботу в напрямку реалізації молодіжної політики .
 10. Наумова Інна Петрівна, викладач Хмельницької школи іконопису «Нікош» - за культурно-мистецьку діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини 
 11. Поліщук Ольга Олександрівна, учениця Хмельницької гімназії №1 ім. В. Красицького, голова секретаріату Молодіжної ради Хмельницького - за внесок у розвиток молодіжного руху - активну роботу в напрямку реалізації молодіжної політики .
 12. Сурник Марія Олександрівна, студентка Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» - за внесок у розвиток молодіжного руху - активну роботу в напрямку реалізації молодіжної політики.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up