У Хмельницькому під крики “Слава Україні” підняли жовто-блакитний стяг
- На майдані Незалежності відсвяткували День державного Прапора.
- Щорічно свято відзначається 23 серпня.
- Через несприятливу погоду церемонія відбулася швидко.
У Хмельницькому вже традиційно на майдані Незалежності 23 серпня віддають шану державному символу. Урочиста церемонія стартувала о 9.00. Після підняття прапору, виступили з промовами чиновники.

Були й присутні представники духовентсва та ветерани.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України та поклали квіти до стели пам’яті Героїв Небесної Сотні й загиблих учасників зони АТО.
Прапор урочисто підіймали учасник АТО сержант Олександр Самохвалов та дочка загиблого учасника АТО Вікторія Жарчук.
Під спів народного гімну на майдані замайорів блакитно - жовтий стяг.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.