У Хмельницькому під крики “Слава Україні” підняли жовто-блакитний стяг

У  Хмельницькому під крики “Слава Україні” підняли жовто-блакитний стяг
  • На майдані Незалежності відсвяткували День державного Прапора.
  • Щорічно свято відзначається 23 серпня.
  • Через несприятливу погоду церемонія відбулася швидко.

У Хмельницькому вже традиційно на майдані Незалежності 23 серпня віддають шану державному  символу. Урочиста церемонія стартувала о 9.00. Після підняття прапору, виступили з промовами  чиновники.

У  Хмельницькому під крики “Слава Україні” підняли жовто-блакитний стяг, фото №1 на сайті vsim.ua

Були й присутні представники духовентсва та ветерани.

У  Хмельницькому під крики “Слава Україні” підняли жовто-блакитний стяг, фото №2 на сайті vsim.ua

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України та поклали квіти до стели пам’яті Героїв Небесної Сотні й загиблих учасників зони АТО.

Прапор урочисто підіймали учасник АТО сержант Олександр Самохвалов та дочка загиблого учасника АТО Вікторія Жарчук.

Під спів народного гімну на майдані замайорів блакитно - жовтий стяг.

У  Хмельницькому під крики “Слава Україні” підняли жовто-блакитний стяг, фото №3 на сайті vsim.ua

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up