Крістіна Христофорова
096 403 50 56
Крістіна Христофорова - Всі Статті (30)

Сезон №12 триває. Слідкуйте за результатами матчів, які відбудуться 8 травня.

Полотно для малювання встановили ще зранку на Проскурівській. Безліч дітей та дорослих взялися за олівці та фарби, щоб зобразити день міста. На полотні можна побачити все: від місцевих краєвидів до картин з буденного життя.

Герб міста зробили зі справжніх квітів. Фотозону встановили прямо на проїзній частині по вулиці Соборній. Для любителів селфі навмисне перекрили вулицю.

Достатку і процвітання – які ще побажання лунали від хмельничан у День міста.  Як вітали Хмельницький зі святом містяни.   

22- річний хлопець знаходиться в лікарні та продовжує боротися за своє життя. Стан залишається важким, але незначні покращення є. Лікарі кажуть, що медикаментами Валика забезпечують родичі.

Наступні вихідні Хмельницький святкує 586 річницю. Якими хмельничани запам’ятали минулорічні святкування і яким хочуть бачити його в майбутньому? Про це у містян запитали журналісти vsim.ua.

Прем’єра відбудеться 14 вересня. Зпрошують усіх на 18.30.

Валентин вижив і йому потрібна допомога. У страшній ДТП студент втратив усю сім’ю. За своє життя продовжує боротися. Лікарі говорять, що є незначні покращення, але на лікування щодня потрібні тисячі гривень.

«Хмельницькхліб» підняв вартість продукції. Це вже друге подорожчання з початку року.  Відпускна ціна підскочила на 5%. 

Він єдиний, хто вижив в автомобілі “Renault Kangoo”.     Валентин Рижков втратив в моторошній ДТП батьків і молодшого брата. Хлопець вижив завдяки небайдужим свідкам аварії. Зараз він знаходиться в реанімації.

keyboard_arrow_up