У Хмельницькому побільшало почесних мешканців міста

У Хмельницькому побільшало почесних мешканців міста

Міська рада додала до списку почесних мешканців Хмельницького відомого спортивного функціонера Віктора Барбалюка. Відтепер таких у нашому місті 25.

На звання «Почесний громадянин Хмельницького» претендувало четверо людей. Спеціальна комісія серед них обрала Віктора Барбалюка. Для присвоєння звання необхідно було, аби дану кандидатуру підтримали депутати на черговій сесії міської ради. Обранці одностайно проголосували «за». Сталося це сьогодні, 21 вересня.
 
Нагадаємо, що Віктору Барбалюку нещодавно присвоїли звання "Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України" 
 
Довідка:
Барбалюк Віктор Денисович народився 28 березня 1935 року в селі Червоногірка, Волочиського району, Хмельницької області. У 1954 році закінчив середню школу №1 у місті Славуті. У 1958 році закінчив Львівський інститут фізичної культури і спорту і був направлений в місто Хмельницький у добровільне спортивне товариство «Авангард» на посаду тренера-викладача з греко-римської та вільної боротьби. З 1965 року працював директором дитячо-юнацької спортивної школи міського відділу освіти.
З 1982 року по 1990 рік Барбалюк Віктор Денисович працював заступником Хмельницького міського голови. Депутат Хмельницької міської ради семи скликань у період з 1977 року по 1990 рік.
Барбалюк Віктор Денисович доклав чимало зусиль щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом. Був ініціатором будівництва спортзалів та спортивних майданчиків у парку ім. І.Франка, спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи № 1, спортивного корпусу з плавальним басейном дитячо-юнацької спортивної школи № 3, спортивного павільйону та елінга дитячо-юнацької спортивної школи № 4.
Барбалюк Віктор Денисович був неодноразово занесений на дошку пошани. Делегат Всесоюзного з’їзду вчителів від міста Хмельницького у 1978 році, факелоносець Олімпійського вогню у 1980 році. Його вихованці є майстрами спорту, Заслуженими тренерами України, учасниками та призерами Олімпійських ігор.
Понад 20 років Барбалюк В.Д. очолює громадську організацію Хмельницьке обласне відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, яка є однією з кращих в Україні.  
У 2010 році створив і відкрив «Музей спортивної слави міста Хмельницького» та Дошку пошани кращих працівників і спортсменів фізичної культури і спорту.
Барбалюк В.Д. нагороджений орденом «Дружби народів», медаллю А.С.Макаренка, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної і міської рад, Почесною відзнакою Хмельницького міського голови, був визнаний «Людиною року» у номінації «Громадський діяч».
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Спеку прогнозують на Хмельниччині 10 червня 20:32 Планові відключення світла у Хмельницькому 10 червня: адреси 20:17 Укрзалізниця змінює графік поїздів через Хмельницький: що відомо 19:52 На Хмельниччину «на щиті» повертаються 8 захисників: хто вони Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 19:19 На Хмельниччині зник 13-річний підліток: його шукали всю ніч 18:38 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами: Володимиром Ляховцем та Олександром Кулачеком 18:17 Чи можна купатися у Південному Бузі в Хмельницькому: висновки фахівців 17:46 У Хмельницькому з вікна багатоповерхівки випав підліток 17:01 У Хмельницькому попрощались із загиблим на війні батьком 4 дітей Олексієм Левицьким 16:21 На 4 вулицях Хмельницького ремонтуватимуть дорогу: можливі затори 15:39 У Хмельницькому в Південний Буг вкинули хлорелу для очистки водойми 15:04 Середня зарплата та найпопулярніші вакансії на Хмельниччині: дані служби зайнятості 14:08 У кого найдорожче: порівнюємо тарифи на воду в Хмельницькому та сусідів 13:33 У Хмельницькому з батька стягнули 531 тисячу гривень аліментів 13:04 Покарали хмельничанина, який розпилив сльозогінний газ в обличчя поліцейському 12:24 На Хмельниччині доглядальниця викрала з будинку пенсіонерки понад 100 тисяч гривень, — поліція 11:36 У Хмельницькому колишнього психолога підозрюють у збуті метадону наркозалежним 10:51 Мешканці Хмельниччини організували схему переправлення чоловіків до Молдови play_circle_filled photo_camera 10:31 На благодійному забігу в Хмельницькому зібрали 50 тисяч для військових play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up