У Хмельницькому помолилися за волонтерів, українську перемогу і мир

У Хмельницькому помолилися за волонтерів, українську перемогу і мир
Тут і далі фото з сайту Хмельницької обласної ради

#пресслужба

  •  Волонтерам вручили подяки від обласної ради. 

З нагоди Міжнародного дня волонтера в обласному центрі з ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк відбувся суспільний захід під назвою «Молитва за волонтерів». Він пройшов в органній залі обласної філармонії. На нього завітали священнослужителі, благодійники, активісти та волонтери. Про це повідомили в Хмельницькій обласній раді. 

Четверо священослужителів виголосили спільну молитву за мир в Україні, за здоров’я усіх її жителів та за наших захисників.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк зазначила, що Міжнародний день волонтера має особливе значення для всього українського народу. Вона подякувала волонтерам за неоціненний внесок у наближення перемоги.

— Ми сьогодні зібралися тут, аби спільно з духовенством звернутися до Господа у молитві за волонтерів, українську перемогу та мир у нашій країні. Сьогодні кожен українець – від малого до старого – є  учасниками важливого процесу – відновлення та збереження української землі, – зазначила голова обласної ради.

Також представники волонтерських організацій отримали подяки обласної ради. Їх вручили за активну громадянську позицію в умовах воєнного стану та надання посильної допомоги Збройним силам України.

На заході виступили військовий капелан Віталій Пєвнєв, мати загиблого військовослужбовця, волонтер Світлана Жук. Супроводжував захід хор академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля”, тріо церкви Дім Євангелія.

Читайте також: Волонтери передали бійцям на фронт пересувну СТО “Котигорошко” (ФОТО)

Коментарі

keyboard_arrow_up