Волонтери передали бійцям на фронт пересувну СТО “Котигорошко” (ФОТО)

Волонтери передали бійцям на фронт пересувну СТО “Котигорошко” (ФОТО)
Тут і далі фото з сайту Хмельницької ОВА
  • Мобільна станція оснащена усім необхідним для швидкого відновлення авто обладнанням. 

Волонтери Хмельниччини змайстрували чергову пересувну станцію техобслуговування. Назвали її «Котигорошко». Мобільна СТО допомагатиме бійцям на фронті ремонтувати техніку, що виходить з ладу. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

Ця пересувна майстерня обладнана усім необхідним обладнанням для оперативного відновлення пошкоджених авто. У ній є вулканізаційне та зварювальне обладнання, шиномонтаж, набори різноманітних інструментів, пресувальник, плазморіз, точильний станок з гріндером, зарядно-пускове устаткування, частотний перетворювач 220/380 В, а також розширено перелік ключів для великогабаритної техніки.

В ОВА показали як вона виглядає всередині. Аби переглянути всі фото — гортайте вбік:

Відео дня

До того ж така СТО має автономне живлення. І її можна підключити до електромережі. Загалом волонтери вжеі переобладнали під пересувну СТО більше 5 подібних автівок.

— Дякую волонтерам БФ «Авангард», ГО «Валіза Добра» та усім, хто продовжує підтримувати наших військових та втілює в життя такі креативні та потрібні ідеї. Працюємо далі! Попереду тільки перемога, – зазначив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up