У Хмельницькому попрощаються із митрополитом Антонієм Махотою

У Хмельницькому попрощаються із митрополитом Антонієм Махотою
  • 23 березня на 55-му році життя від ускладнень після коронавірусної хвороби помер митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній.
  • Церемонія прощання з митрополитом відбудеться у соборі Святого Апостола Андрія Первозваного у Дубовому.

Про смерть митрополита Антонія стало відомо 23 березня. За інформацією vsim.ua, він помер внаслідок ускладнень СOVID-19.  В останні дні митрополит перебував у реанімації Хмельницької міської лікарні.

Як повідомили у міській раді, у четвер, 25 березня, по обіді тіло Владики буде доставлено до кафедрального собору Святого Апостола Андрія Первозваного, що у мікрорайоні Дубове.

26 березня зранку відбудеться Служба Божа та поховання біля кафедрального собору.

Відео дня

Як уточнили згодом в ОДА, усі бажаючі зможуть віддати останню шану Владиці орієнтовно з 12:00 25 березня до 11.00 26 березня, храм буде відчинено цілодобово.

Усіх, хто має намір у ці дні долучитися до вшанування пам’яті Владики, просять врахувати важливість дотримання протиепідемічних заходів при відвідуванні храму. 

Довідково:

Митрополит Антоній (в миру Махота Владислав Васильович) - народився 8 листопада 1966 року.  У 1997 році призначений єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Української православної церкви Київського патріархату, керівником Хмельницькою єпархією. У 2004 році піднесений до сану архієпископа, а у 2012 році – митрополита. З 2019 року - митрополит Хмельницький та Кам’янець-Подільський ПЦ України.  

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Natasha Dyshkevich
    Нехай з Богом спочиває
    Але цікавить одне лише питання, якщо смерть наступила від ускладнень від ковіда, то чому одних ховають в пакетах і не більше кількох осіб може бути на прощанні , а тут приходьте хто хочете і скільки забажаєте?🤷🤷🤷 Чи може я щось не розумію?
    Марьяна Кирилюк reply Natasha Dyshkevich
    якщо людина хворіє на коронавірус і задихнулась наприклад тоді в пакетах, а ускладнення це наприклад відмовили нирки чи печінка, або інфаркт і людина ще дві неділі три або й довше перебувала в реанімації і тоді померла то і вірусу відповідно вже в неї немає
  • Танюша Погожая
    Царство небесне, співчуття рідним та близьким Амінь.
  • Lidija Banashko
    Царство Небесне
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up