У Хмельницькому звільнили півсотні в'язнів для служби в ЗСУ

У Хмельницькому звільнили півсотні в'язнів для служби в ЗСУ
 • За словами засуджених, через війну загинули їхні рідні та близькі, і це для них мотивація.

22 травня Хмельницький суд звільнив від відбування покарання півсотні в’язнів Райковецької виправної колонії, які виявили бажання вступити до лав Збройних сил України.

Про це повідомили на офіційній сторінці суду.

Як йдеться в дописі, переважна кількість добровольців – це чоловіки молодого віку, засуджені здебільшого за майнові злочини, а саме – за крадіжки.

Відео дня

Окремі із чоловіків розповіли, що хотіли обороняти країну ще під час розгляду їхніх справ у судах, однак на той час за законодавством це було неможливим. Разом із тим, зі слів засуджених у виправній колонії залишається ще багато людей, які  звільнятися  умовно-достроково в такий спосіб не бажають.

Як розповіли в суді, багато засуджених  вказали на те, що через війну загинули їхні рідні та близькі, у тому числі ті, хто обороняв Україну. Тому це для них додаткова мотивація.

Після набрання ухвали законної сили, представники Національної гвардії України доставлятимуть чоловіків до Хмельницького ТЦК та СП для укладання контракту, після чого їх відправлять на службу у заздалегідь визначені військові частини.

Над колишніми в’язнями будуть здійснювати адміністративний нагляд командири військової частини.

Серед обмежень – заборона перебувати поза межами місця дислокації та виїжджати в особистих справах без дозволу командира.

Читайте також: У Хмельницькому почали звільняти засуджених для служби у війську

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Ira Irina

  От так злочинуі розгулюють на волі . А з нормальних людей роблять ухилянтів і хлочинців . Було написано що вязень за пограбування був випущений і буде в нац гвардії і розгулювати вулицями Хмельницького 😳. А якщо так чому не на передову , це булоб покарання щоб там все бачив і наложив в штани . А це злочинці дали волю злочинцям . Таке враження що вже Україна як яма з гидотою. І це позор на весь світ . А де вже тепер захист і правоохоронні закони , де правда і хоч якесь добро .

  Валя Легкун Макогончук reply Ira Irina

  Ira Irina   пристроїли  в нацгвардію родичі чи знайомі

  Читач47 reply Ira Irina

  може, пішла б борщ зварила? Більше з тебе толку б було
 • Микола Вересень

  Хотять чухнути ))

keyboard_arrow_up