У Хмельницькому з'явиться парк динозаврів. Що відомо (ФОТО)

У Хмельницькому з'явиться парк динозаврів. Що відомо (ФОТО)
Фото - Хмельницький LIVE
 • Де будуть атракціони, коли відкриття і скільки працюватиме динопарк?

У Хмельницькому в мікрорайоні Виставка розташують парк динозаврів. Для цього на територію дендропарку “Поділля” доставили фігури доісторичних тварин та будівельні матеріали. Зараз на місці працюють робітники, які для майбутньої виставки встановлюють огорожу.

За їхніми словами, в парку буде близько 25 роботизованих фігур динозаврів за розміром близьких до реальних. Це металеві конструкції, обтягнуті силіконовою імітацією шкіри. Вони можуть кліпати, рухатися та видавати звуки.

Працівники кажуть, що фігури привезли з морських пляжів, де вони служили атракціоном для дітей. Пляжний сезон вже добігає кінця, тож їх вирішили перевезти у місце, де буде більше відвідувачів.

Відео дня

Крім фігур, на території організують дитячі розваги. Серед них будуть батути, пісочниці та розкопки решток доісторичних тварин.

Парк почне діяти через півтора-два тижні, однак точна дата відкриття ще невідома. Працівники запевняють - до Дня міста його відкриють напевне. За їхніми словами, локація діятиме тимчасово, орієнтовно впродовж 2 місяців. Термін роботи продовжать, якщо виставка сподобається хмельничанам і відвідувачів буде багато.

Вхід на територію буде платним.

Фігури встановлюють коштом приватного підприємства, яке створило подібний динопарк у Вінниці. Там квиток для дитини коштує 100 гривень, для дорослого - 150 гривень.

В Україні парк динозаврів вже побував у Києві, Харкові, Дніпрі, Рівному та Буковелі.

Фото - Хмельницький LIVE
Фото - Хмельницький LIVE

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (22)
 • Оля Мормолюк.

  Коли відкриття.
 • Читач23

  Круто. Але навряд чи там будуть реально великі. Вони пишуть в реальну величину, просто не демонстуватимуть ті види, що були великі)

  Рост Сергеев reply Читач23

  Я такой динопарк в Коблево видел, забор был высотой три метра, фигуры невидны.
 • Анюта Богачук

  Круто!
  Моя дитино дуже захоплюється динозаврами!
  Давно хотіла показати йому щось подібне але поблизу нічого такого не було!!!
  А далеко їхати можливості немає!!!
  Тому це чудова ідея👍
 • Надя Атаманюк

  А чому платний? Може не всіх є можливість заплатити.   А дітям схочеться показати тих динозаврів.

  Юлия Степанюк reply Надя Атаманюк

  Надя Атаманюк

  Рост Сергеев reply Надя Атаманюк

  Покажите на картинке. Когда до вас всех дойдет, что нет уже совка? Что все платно? Почему, вы не обедаете в макдональдсе бесплатно, вам же хочется? Или возьмите в банке безвозмездно любую сумму, правда было бы здорово ее просто на детей спустить?

keyboard_arrow_up