У Кам'янці-Подільському скаржаться на неприємний запах води

У Кам'янці-Подільському скаржаться на неприємний запах води
  • Причиною неприємного запаху є "цвітіння Дністра".
  • Комунальники вживають всіх необхідних заходів.

Цими вихідними в соціальних мережах активно обговорювали питання неприємного запаху води у Кам'янець-Подільському. КП "Міськтепловоденергія" запевняє, що не було жодних нештатних ситуацій на водогоні, які могли б вплинути на якість води. Причиною неприємного запаху є "цвітіння Дністра", спричинене спекою та низьким рівнем води у водосховищі, що призводить до швидкого прогрівання води та інтенсивного цвітіння водоростей.

Комунальники запевняють, що вживають всіх необхідних заходів для подолання цієї проблеми, збільшуючи кількість коагулянту та інших реагентів для очищення води. Вода, попри запах, абсолютно безпечна для споживання і не становить загрози для здоров’я людей.

Усунути неприємний запах можна, набравши воду у відкриті посудини та відстоявши її певний час. Це дозволить використовувати воду для приготування їжі та інших господарських потреб.

Жителів міста просять, у разі скарг на якість води, звертатися до аварійно-диспетчерської служби за телефоном 0673116766. Лабораторія готова здійснити забір води для аналізу безпосередньо з квартир.

Читайте далі: Дністер різко обмілів: експерти назвали причину

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач90

    За Сімашкевича такого не було.

keyboard_arrow_up