У Кам’янці-Подільському врятували 4 людей з пожежі

- Серед врятованих одна дитина.
Подія трапилась вчора, 15 травня, у Кам’янці-Подільському. На пост ДСНС о 16.39 надійшов виклик про пожежу на вулиці Молодіжній. Зайнялось у квартирі на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку.
Гасити вогонь поїхали рятувальники 2-го державного пожежно-рятувального загону. Вони з’ясували, що вогонь виник в одній із кімнат квартири. Надзвичайники через балкон витягли 4 людей, серед них одну дитину. Вони на момент пожежі перебували у сусідньому помешканні, повідомляють в Головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області.
Пожежу площею 24 квадратних метри загасили. Причину загоряння встановлюють.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.