У мерії розглянуть петицію хмельничанки щодо тіньових навісів для дитячого садочка №38 "Світанок"

У мерії розглянуть петицію хмельничанки щодо тіньових навісів для дитячого садочка №38 "Світанок"
  • Петицію опублікували у листопаді 2018 року.
  • Наразі її підтримали більше півтисячі мешканців. 

Петицію про приєднання щодо встановлення тіньових навісів на території дитячого садочка №38 «Світанок» розмістили на сайті міської ради у листопаді. Її автор Дементій Анжеліка Анатоліївна написала:

"На жаль, в ДНЗ-38 «Світанок» не всі ігрові майданчики обладнані тіньовими навісами. Для безпечних ігор на свіжому повітрі обов'язково повинен бути створений тіньовий навіс, під яким можна сховатися не лише під час дощу, спеки, але й організувати ігри для дітей. Просимо підтримати нашу петицію щодо встановлення тіньових навісів".

Станом на 7 лютого петицію підписали уже понад 500 осіб.

Як повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради, тепер звернення мають розглянути у міській раді. Коли точно це станеться, у прес-службі мерії не уточнили. Тож, слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up