У моторошній ДТП під Славутою загинув хмельницький рятувальник

У моторошній ДТП під Славутою загинув хмельницький рятувальник
Фото ГУ ДСНС
  • Молодому надзвичайнику було всього 23 роки.
  • Він помер на місці аварії від численних травм.
  • У нього залишилися батьки та молодший брат.

Вчора, 19 травня, поблизу села Крупець Славутського району трапилася моторошна аварія. В ДТП загинув молодий рятувальник із Хмельниччини. Хлопець їхав від батьків, які проживають у цьому селі. Він був за кермом автомобіля “ЗАЗ Славута”. Машина надзвичайника зіштовхнулася з рейсовим автобусом "Mercedes Sprinter". В результаті, молодий хлопець загинув на місці. Постраждали і троє пасажирів легковика.

Як з’ясувалося пізніше, загиблим виявився 23-річний Ігор Поліщук. Він був рятувальником і ніс службу в 7-й державній пожежно-рятувальній частині Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, яка розташована в місті Нетішин. Хлопець був сержантом служби цивільно щахисту та працював водієм у пожежній частині.

Про трагічну загибель свого товариша надзвичайники повідомили на сторінці ГУ ДСНС у Хмельницькій області у Facebook.

В Ігоря Поліщука залишилися батьки та молодший брат.

  • Важко про це говорити, адже Ігор був нашим працівником. Всі ми його добре знали, як сумлінного та відповідального хлопця. Це дуже важка втрата для всього управління, а ще більша для його батьків. Ігор не був одружений, у нього  залишилися лише мама і тато та молодший брат, які живуть в Славутському районі, - розповів керівник підрозділу 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, Павло Гвоздяр.

Коли відбудеться церемонія прощання з рятувальником, поки невідомо, за оновленнями слідкуйте на нашому сайті.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • елена
    когда эти ужасы на дорогах прекратятся когда водителя научатся ездить просто страшно
  • Oksana Tarasuk
    😢😢😢😢
  • Мартин Михайлович Худа
    Вічна Пам'ять ..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:29 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:50 Мікрогранти і навчання: туристичний бізнес з Хмельниччини запрошують до участі в національному проєкті 19:27 2,76 мільярда на охорону довкілля: які заходи планують для Хмельницького Від читача 16:37 Зловмисники можуть "продавати" в інтернеті товари, яких насправді не існує, за частковою передплатою або повною оплатою наперед. 19:09 Як хмельницькі прокурори «бʼються» за пенсії та свої інвалідності: дослідження VSIM.UA 18:41 В’язниця для «громадського активіста»: суд покарав хмельничанина Деревʼянчука 18:02 Хмельницький отримав міжнародну допомогу на 200 тисяч євро photo_camera 17:02 Крупі продовжили запобіжний захід 16:35 Ціни за проїзд: скільки коштує дорога з Хмельницького в міста області 15:42 Патрульні зупинили водія, який перетнув подвійну суцільну лінію на Свободи play_circle_filled 15:06 Кладовища Хмельницького: де вже немає вільних місць (ІНФОГРАФІКА) 14:19 Судитимуть жителів Хмельниччини, які наловили риби майже на мільйон гривень 13:50 У Кам’янці перекриють рух транспорту: деталі 13:19 Що показують у кінотеатрі Шевченка (АФІША) 12:56 На Хмельниччині відкрили дитячий майданчик в пам'ять про захисника Вадима Суворова 12:02 На Хмельниччині затримали ділків, які за гроші обіцяли зняти військовозобов'язаного з «розшуку» 11:26 У Славуті оголосили День жалоби: прощатимуться з Віктором Петерчуком 11:10 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 10:57 На Хмельниччині громада намагалася оформити державні землі у комунальну власність
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up