У МОЗ прокоментували ймовірність введення в Україні локдауну на зимові свята

У МОЗ прокоментували ймовірність введення в Україні локдауну на зимові свята
Фото ілюстративне
  • У міністерстві не відкидають, що доведеться вводити тотальний карантин з прив’язкою до новорічних свят.
  • Але буде це лише у випадку стрімкого приросту добових випадків COVID-19. 

У Міністерстві охорони здоров'я України допускають введення жорсткіших обмежень в Україні у випадку стрімкого приросту добових випадків інфікування COVID-19. Про це в ефірі Україна 24 повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише УНІАН.

"Введення будь-яких карантинних обмежень вводяться лише з точки зору епідеміології, виходячи з цифр зростання.. І коли ми пропонуємо карантин, то є розрахунки Мінекономіки, чи можемо це витримати. Ми виходимо з цих речей і шукаємо баланс", – заявив Степанов.

Відповідаючи на запитання, кого насамперед зачепить локдаун,  Степанов зазначив:

  • "Цей карантин буде торкатися усіх без виключення, як це було навесні. Щодо відпрацювання – ми ж розуміємо, що такий жорсткий карантин завдасть удару економіці незалежно від того, коли його вводити". 

Нагадаємо, напередодні міністр культури Олександр Ткаченко запропонував ввести двотижневий жорсткий карантин під час новорічних і різдвяних свят та відмовитись від масових заходів.   

 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (7)
  • Тамара Клінчук
    нічого це не дасть зовсім, але комусь це вигідно
  • Валентина Вонсович
    Вже треба карантин, а не на свята. На свята більшість сидить дома
  • Lilia Radetska
    А це що не різкий приріст? Вводьте вже той карантин.
  • Таня Краснюк
    Оце зараз масочники обрадуються ,що можна дома сидіти і з балконів знімати порушників😂😂😂😂
    Хуан Матус reply Таня Краснюк
    Ти ніяк не заспокоїшся, я бачу. Бажаю тобі твоїх заслужених 17к грн.
    Валентина Вонсович reply Таня Краснюк
    Таня Краснюк Я теж не вірила, але коли померла молода, сповнена сил життєрадісна людина за пару днів, то в мене поселився страх. Вона просто почала кашляти  і все
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:20 Як створюватимуть Меморіал Героїв у Хмельницькому: деталі від Симчишина 19:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 18:05 На Хмельниччині попрощаються з чотирма захисниками: хто вони Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 17:20 Наскільки чистим було повітря в Хмельницькому у липні: результати досліджень 16:37 Засудили прикордонника, який на замовлення росіян знімав залізничну станцію «Гречани» 15:55 Водію BMW, який спричинив смертельну ДТП біля «Оазису», втретє продовжили запобіжний захід 15:17 На Кам’янеччині спіймали п’яного водія квадроцикла 14:35 Тіло було в полоні у росіян: попрощалися з Миколою Михайленком photo_camera 13:41 У «Хмельницькводоканалі» попередили про перебої з водопостачанням у Дубовому 13:20 Без прав, п'яний і під умовним терміном: на Хмельниччині затримали 24-річного рецидивіста 12:48 У Кам’янці підліток викрав гроші у фітнес-клубі 12:45 Який інтернет дійсно працює під час блекаутів у Хмельницькому? (новини компаній) 12:08 У Хмельницькому районі зіткнулися вантажівка і мотоцикл. Постраждав неповнолітній водій 11:51 Посмертними нагородами відзначили загиблих воїнів із Шепетівщини photo_camera 11:04 У Гречанах п’яний чоловік скоїв ДТП 10:32 Біля Дитячого світу відбудеться великий книгообмін: деталі 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:40 На Хмельниччині чоловік купував електростанцію і натрапив на шахраїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up