У Пальохіна хочуть конфіскувати ведмедів. Що відомо

У Пальохіна хочуть конфіскувати ведмедів. Що відомо

 

  • В зоокутку в Гречанах перебувають п’ять карпатських бурих ведмедів.

  • Їх утримують у неналежних умовах.

  • В судовому порядку ухвалили рішення про конфіскацію тварин.

  • Що буде із ними далі?

Хмельницький міськрайонний суд ухвалив постанову про конфіскацію карпатських бурих ведмедів із зоокуточка Сергія Пальохіна. Підставою для цього стало їх неналежне утримання в неволі. Для п'ятьох червонокнижних тварин там замало місця. Куди передадуть ведмедів та чи не викинуть їх просто на вулицю? Читайте у матеріалі.

П’ятеро бурих ведмедів живуть в одному вольєрі

У зоокутку зараз перебувають два дорослих ведмеді - самець Пафнутій та самиця Даша. За словами Сергія Пальохіна, вони з'явилися в його зоокутку два роки тому. Сергій забрав їх з мандрівного цирку, коли дізнався, що тварин збираються залишити у тісних клітках просто на місці виступу.

Для ведмедів він побудував вольєр розміром майже 140 квадратних метрів. На той час цієї території було цілком достатньо. Та з 11 грудня 2020 року змінилися вимоги до утримання цих тварин в неволі. Тепер вольєр замість 30 має складати 200 квадратних метрів на одну особину. Такі умови для своїх вихованців Сергій забезпечити не може. До того ж, цієї зими у Пафнутія та Даші народилися троє ведмежат. Вони перебувають в одній клітці зі своїми батьками.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up