У селищі на Хмельниччи­ні демонтують радянський танк

У селищі на Хмельниччи­ні демонтують радянський танк
 • Хмельниччина не відстає у тренді на дерусифікацію та декомунізацію пам’яток.

 • Чемеровецька селищна рада вирішила знести постамент з радянським танком.

На за­сі­дан­ні Че­ме­ро­вець­кої се­лищ­ної ра­ди прий­ня­то рі­шен­ня про де­мон­таж пам’ят­ни­ків та пам’ят­них зна­ків, де­ко­ра­тив­них еле­мен­тів, що є сим­во­лі­кою рф та СРСР.

Мо­ва, перш за все, йдеться про ті об’єкти, на яких зоб­ра­же­ні зір­ка, ві­нок, на­пи­си ро­сій­ською мо­вою, ба­рель­єфи з ра­дянсь­ким гер­бом, зо­ло­тою зір­кою ге­ро­їв ра­дянсь­ко­го со­юзу, ор­де­на віт­чизня­ної вій­ни то­що.
Про це повідомили на сайті селищної ради.

У Че­ме­рів­цях та ін­ших на­се­ле­них пун­ктах гро­ма­ди та­кі еле­мен­ти є на обе­ліс­ках, ме­мо­рі­алах та сим­во­лах віч­но­го вог­ню (зір­ка).

Бу­де де­мон­то­ва­но й пам’ят­ний знак «Танк «ІС-3» у се­ли­щі Че­ме­рів­ці на Гу­ся­тинсь­ко­му шо­се.
Окрім цього, се­лищ­на ра­да бу­де звер­та­ти­ся із кло­по­тан­ням про вик­лю­чен­ня зі спис­ку пам’яток іс­то­рії та мо­ну­мен­таль­но­го мис­тец­тва міс­це­во­го зна­чен­ня, взя­тих на дер­жавний об­лік, об’єк­тів, що бу­дуть де­мон­ту­ва­ти­ся.

Читайте також: На Хмельниччині знесли пам'ятник Затонському (ФОТО)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (69)
 • Андрей Полушкин

  Не хай собі стоїть.
 • Наташа Кармалита

  Дебілізм, що виходить наші діди тільки на конях свободу виборювали?
 • Alex Pavlovich

  Херня якась.Так захотів голова.
 • Andrii Nikolayevich

  Лишні гроші має громада

19:03 Смертельна ДТП на Проскурівській: справу передали до суду 18:50 Аварія на Чернелівці: комунальники повідомили, коли у Хмельницькому буде вода 18:04 Ще одній категорії чоловіків дозволили виїзд з України 17:54 Кожна тринадцята тонна меду в Україні - з Хмельниччини Від читача 09:54 Нормативно-правові акти ворога - нікчемні! 16:53 На Зарічанській поліцейські затримали юнака з екстазі та канабісом 16:33 Здавав рашистам позиції ЗСУ: хмельничанина судитимуть за держзраду 16:02 У школах Хмельницького досі живуть переселенці. Як це коментують в міськраді? 15:33 На Хмельниччині засуджений просив про дострокове звільнення, бо хоче воювати 15:08 Новий сезон у театрі Старицького: що будуть показувати 14:53 За підтримку росії хмельничанину «світить» до 10 років в'язниці 14:17 Жителя Ізяславщини судитимуть за знущання над матір’ю 13:53 В Україні заборонять феєрверки, петарди та салюти: за чи проти 13:38 12-річна хмельничанка Настя малює тварин на замовлення, аби зібрати гроші для ЗСУ photo_camera 13:15 На війні загинули двоє Героїв з Шепетівщини 12:15 “Cкажіть “Чіз”: проходьте тест до дня фотографії 11:45 У Старокостянтинові в юнака серед білого дня вкрали понад 8 тисяч 11:12 У Хмельницькому на «зебрі» збили пішохода: чоловіка шпиталізували 10:55 У боях з окупантами загинув Дмитро Ямчук з Шепетівщини 10:01 ТОП-5 десертів з яблук на Спаса
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up