У Шепетівці сталася пожежа в хірургічному відділенні лікарні

У Шепетівці сталася пожежа в хірургічному відділенні лікарні
shepetivka.com.ua
  • Причиною пожежі називають недотримання правил пожежної безпеки.
  • Пацієнтів у відділенні на момент загоряння не було.

Про пожежу хірургічного відділення Шепетівської багатопрофільної лікарні повідомляє "Сайт міста Шепетівка"

Як зазначається на місці працювали кілька бригад рятувальників. На допомогу шепетівським рятувальникам приїхали колеги зі Славути та Грицева. 

  • "За попередньою інформацією, на момент займання в приміщенні не було пацієнтів, адже саме та частина приміщення зараз знаходиться на ремонті", - повідомили у виданні.

Причиною займання стало недотримання правил пожежної безпеки. За попередніми даними, загорілося через проведення зварювальних робіт на поверсі, адже у відділені саме проводили мережі для підключення 30 кисневих точок, щоб лікувати хворих на коронавірусну інфекцію. 

Через пожежу в лікарні довелось вимкнути електропостачання, але його швидко відновили. Як зазначається у повідомленні, пацієнти, які знаходяться на апаратах ШВЛ не постраждали.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:11 У центрі Хмельницького впровадили платну стоянку — які штрафи загрожують водіям 09:46 На Хмельниччині заборонили ловити раків: терміни та штрафи 09:19 Частина Хмельницького і село поруч — сьогодні без води: коли відновлять подачу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 1 грудня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 11:43 Дотримання принципів гендерної рівності в Хмельницькій митниці 18:31 Судили водія, який скоїв ДТП на перехресті в Хмельницькому 17:19 Вважався зниклим безвісти: загинув 24-річний воїн з Хмельниччини 16:18 Найстаріша церква Хмельницького: історія від створення до переходу в ПЦУ photo_camera 15:08 Якими будуть перші дні зими у Хмельницькому: прогноз погоди 14:16 «Це були найкращі 7 років»: Вікторія та Яна з Кам’янця розійшлися 13:17 Графік планових відключень світла в Хмельницькому на 1-5 грудня 12:15 ДТП на перехресті Інститутська-Молодіжна: водія діставали з автівки рятувальники (ВІДЕО) play_circle_filled 11:12 Від першого робота до «буржуйок» для фронту: історія хмельницького ВПУ №11
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up