Новий вірус VPNFilter прогнозують на фінал Ліги Чемпіонів. Як захиститися?

Новий вірус VPNFilter прогнозують на фінал Ліги Чемпіонів.  Як захиститися?
Фото: telegraf.com.ua
  • Служба безпеки України попередила про можливу масштабну кібератаку напередодні фіналу Ліги Чемпіонів.
  • Фахівці надала рекомендації щодо захисту від неї.

Масштабну кібератаку прогнозують напередодні фіналу Ліги Чемпіонів 2018, який відбудеться уже 26 травня. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Як зауважили, шкідливе програмне забезпечення, яке може бути використано хакерами, має назву - VPNFilter. Цей вірус дозволяє зловмисникам перехоплювати всі зв'язки через уражений пристрій (включаючи дані авторизації та персональні дані платіжних систем), збирати і вивантажувати інформацію, дистанційно керувати зараженим пристроєм і навіть виводити його з ладу.

Фахівці рекомендують вжити таких заходів, щоб захиститися:

  • користувачам домашніх роутерів, бездротових маршрутизаторів необхідно їх перезавантажити з метою видалення потенційно небезпечних шкідливих програмних модулів;
  • якщо є підстави вважати будь-який пристрій у локальній мережі ураженим зазначеним видом шкідливого програмного забезпечення, то невідкладно оновити його програмну прошивку;
  • якщо в операційній системі є функція доступу до файлової системи, то варто перевірити наявність файлів у директоріях "/var/run/vpnfilterw", "var/run/tor", "var/run/torrc", "var/run/tord" і видалити їхній вміст.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:23 Графік відключень світла на 3 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:01 Якою буде погода у Хмельницькому та області завтра, 3 грудня 20:01 На Хмельниччині попрощались з пʼятьма військовими. Хто вони 19:01 Планові відключення світла у Хмельницькому на 3 грудня (АДРЕСИ) Від читача 16:42 Безпечні донати: як не потрапити на гачок шахраїв 18:02 Коли школярі Хмельницької громади підуть на зимові канікули 17:33 У Хмельницькому запровадять єдиний стандарт вигляду тролейбусів play_circle_filled photo_camera 16:45 Слід обривається на Прибузькій: у Хмельницькому 10 днів шукають В’ячеслава Врублевського 16:01 Чоловік, який встромив ніж у спину жінці, заявив, що не хотів її вбивати 15:17 У ліцеї №9 Хмельницького відремонтували спортзал за понад 2,5 млн грн 14:30 Навіки 40: у Хмельницькому попрощалися з Героєм Олегом Вечеріним 13:57 Огірки за 100, цибуля – від 6. Порівняли ціни на овочі у Хмельницькому 13:23 Загинули троє військових з Хмельниччини: Вадим Антонюк, Юрій Мугиль, Вадим Семенюк 12:36 У Хмельницькому підробляли брендовий одяг: правоохоронці накрили цех 11:43 На «зебрі» у Хмельницькому збили чоловіка (ВІДЕО) 11:01 П’яний відвідувач супермаркету поранив охоронця ножем у Старокостянтинові 10:12 На «Юності» BMW збило 11-річну дитину на переході (ВІДЕО) 09:30 Хмельничанин прикинувся військовим та випросив 670 тисяч грн. Його покарали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up