В Камʼянці для майбутніх поліцейських офіцерів передали 45 автомобілів

В Камʼянці для майбутніх поліцейських офіцерів передали 45 автомобілів
Фото зі сторінки Сергія Тюріна
 • Автівками користуватимуться офіцери 11 громад. 

На Хмельниччині стартував другий етап проєкту «Поліцейський офіцер громади». Він полягає у повному переході на обслуговування території поліцейськими офіцерами громади. Пілотним став Кам’янець-Подільський район, де відтепер на усіх 15-ти тергромадах (а це 330 населених пунктів з населенням понад 260 тисяч) працюватиме 59 шерифів. Про це розповідають у поліції. 

Аби їх робота була ефективнішою, у понеділок, 9 жовтня, в Кам’янці-Подільському для майбутніх офіцерів громад передали майже півсотні нових службових авто. Про це повідомляють в обласній військовій адміністрації. 

Цими автомобілями користуватимуться 45 майбутніх поліцейських офіцерів, які працюють в 11 тергромадах Кам’янець-Подільського району. Поліцейські офіцери отримали ключі від автівок «Renault Duster» та помпові рушниці.

Відео дня

— Для встановлення додаткового обладнання на транспортних засобах ми виділили 4,8 млн гривень з обласного бюджету. Переконаний, що оснащені авто сприятимуть нашим поліцейським ефективніше виконувати свої обов’язки зі створення безпечного середовища у громадах, – сказав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час передачі авто.

Сучасні автівки поліцейські отримали від міжнародних партнерів. Тепер офіцери громад будуть високомобільними і оперативно прибуватимуть навіть у найвіддаленіші куточки області, додають правоохоронці.

Нагадаємо, у 2019 році Хмельниччина була однією із перших областей, яка приєдналася до пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади». З того часу кількість громад, які прагнули мати свого шерифа, стрімко зростала.

Нещодавно область перейшла до реалізації другого етапу цього проєкту, згідно якого всі посади дільничних обіймуть поліцейські офіцери громади із ширшими повноваженнями, до яких додасться і безпека дорожнього руху, і контроль у сфері дозвільної системи, і ювенальна превенція.

Відтак, місцевим жителям не потрібно буде їхати в райцентр, щоб звернутися із заявою чи отримати інші поліцейські послуги. Шериф завжди буде в громаді та завдяки високомобільній автівці прибуватиме на виклики за лічені хвилини.

Кам‘янеччина стала першим районом області, яка повністю перейшла на обслуговування поліцейськими офіцерами громад. Але такий перехід в області ще триває.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (44)
 • Світлана Марущак

  Вони ж бідні, пішки ходять. Як вже та влада дістала.!!  А хлопцям які там на передовій не треба. ? Скоти
 • Оленка Володимирівна

  Це повний пі....ц, на ЗСУ а не наполіцію ви там що дебіли коли вже нажеретися виродки
 • Терезаполищук Полищук

  А на ЗСУ нема  забрати і віддати хлопцям на передову
 • Терезаполищук Полищук

  А

keyboard_arrow_up